Heyy - Canlı Görüntülü Sohbet - FULL APK DOWN

Heyy – Canlı Görüntülü Sohbet

4.6.5.64

 • Payment
Yeni İnsanlarla Tanışın ve Eğlenin
4.5/5 Votes: 15,918
Version
4.6.5.64
Updated
28.12.2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
107M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Heyy’ye hoş geldiniz – Yeni insanlarla tanışmak için Görüntülü Sohbet Uygulaması!

Çevrimiçi sosyal söz konusu olduğunda, sizi en çok ne rahatsız ediyor? Gizlilik sızıntısı mı? Konu eksikliği? Sosyal fobi mi yoksa utanç mı? Ne diyeceğim, tüm bu sorunlar bir MASKE arkasında gizlenmiş yeni insanlarla bağlantı kurabileceğiniz bir görüntülü sohbet sosyal uygulaması olan Heyy ile kolayca çözülebilir! Görüntülü sohbette yüz yüze sohbet ederken, siz (özellikle bayanlar) anonim kalmak için özel maskeler “takabilirsiniz”. Bunu hayal etmek süslü bir çevrimiçi maskeli balodur, bilinmeyen bir heyecanla yeni insanlarla tanışın. Daha fazlasını öğrenmek istediğinizi bulduğunuzda maskenizi çıkarabilirsiniz, tabii ki her zaman Lady First!

Birini gerçekten tanıyın Heyy, tercihinize uyan kişiyle bir görüşme başlatır. Fotoğraflar yalnızca ilk izlenimi verebileceğinden, kısa bir görüntülü anlık görüntülü konuşma bile birinin sizin çay bardağınız olup olmadığını anlamanıza yardımcı olabilir🍵.

Güvenli ve kontrollü alan Çağrı başladığında bir AR yüz maskesinin arkasına gizlenmeyi seçebilirsiniz🎭. Bu sayede hoş olmayan durumlarla karşılaşmadan insanları tanıma şansına sahip olacaksınız. Görüşme sırasında katılımcılardan biri maskelerin çıkarılmasını önerebilir, ancak maskeler ancak diğer kişi bunu kabul ettikten sonra çıkarılabilir.

Kadınlar, özellikle özel maskelerimizden ücretsiz yararlanabiliyor. Burada, uygulamamızda kadınların korunması önceliğimizdir, daha iyi bir sosyal ortamı hak ediyorlar.

İletişimde kalın İkiniz de görüşmeden sonra iletişimde kalmak istiyorsanız📁, arkadaş olmayı seçebilir ve daha sonra birbirinizle yazılı, sesli veya görüntülü sohbet edebilirsiniz.

Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Bize göz atın😃:

Yapay Zeka Tabanlı Eşleştirmeler: Küresel kullanıcılarla hızlı, doğru ve güvenli eşleştirme. Kaçırmak istemiyorsan sohbete devam et… Aksi takdirde, bir sonraki kişiye atla.
Otantik Sosyalleşme: Sahte kullanıcılardan mı korkuyorsunuz? Artık korkma! Otantik doğrulama, 1’e 1 görüntülü sohbetler sırasında% 100 gerçek profile sahip kişilerle tanışmanızı sağlayabilir.
Canlı Çeviriler: Uygulama sizi dünyanın her yerinden yeni arkadaşlarla buluşturur. Ana dilinizde konuşmaktan ve sohbet etmekten çekinmeyin, çünkü tüm konuşmalar gerçek zamanlı olarak tercüme edilebilir. Artık dil sınırı yok!
Premium Hizmetler: Daha şaşırtıcı işlevler sizi bekliyor, kilidini açın ve bugün deneyimleyin!

👇Nasıl çalışır?

🔹Heyy’yi yükledikten sonra üye olun ve profilinizi doldurun. Ardından arama tercihinizi belirleyin ve rastgele görüntülü sohbet başlatın. Yeni insanlarla tanışın ve istediğiniz kadar anlamlı bağlantılar kurun.
🔹Ayrıca [POPÜLER] özelliğinde aktif ve popüler kişileri bulabilirsiniz. Popülerliği yüksek birini bulmanın etkili bir yolu olacaktır.

💡Altın Kurallar

1️⃣Heyy uygulamasını kullanmak için 18 yaşından büyük olmalısınız.
2️⃣Rahatsız edici mesajlar, nefret söylemi veya müstehcen içerikler göndermeyin.
3️⃣Hassas bilgileri iletirken dikkatli olun çünkü Heyy üzerinden bağlandığınızda karşı tarafa gönderdiğiniz bilgilerden siz sorumlusunuz.

What's new

-Bug fixed.

Images

4 comments on "Heyy – Canlı Görüntülü Sohbet"

 1. Cash Purves says:

  Arkadaşlarla iletişimde kalmak ve yeni arkadaşlar edinmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Tüketici gizliliğini korumak için bire bir görüntülü sohbet

 2. Saunders Jimbo says:

  Heyy, sohbet uygulamasının kullanımı gerçekten çok kolay ve rastgele eşleştirme özelliği eğlenceli ve heyecan verici.

 3. Google kullanıcısı says:

  Heyy görüntülü sohbet uygulamasının avantajları nelerdir? Gerçek bir temas kurmak için uzun süre beklemek zorunda kalmadan insanların yüzlerini görebilirsiniz.

 4. Google kullanıcısı says:

  Bu uygulama çok iyi çünkü farklı ülkelerde birçok insanla tanıştım. En önemlisi, bana her gün yardımcı oluyor. Becerileriniz daha da geliştirilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.