Telif Hakkı - FULL APK DOWN

Telif Hakkı

fullapkdown.com hukuka, kanunlara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygı göstermeyi amaçlar. Sitemiz 6698 sayılı kanunda tanımlanan “hosting sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

5651. İlgili yasaya göre site yönetiminin yasa dışı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” ilkesini benimsemiştir.

Telif hakkı alınmış eserlerin hukuka aykırı olarak paylaşıldığını ve yasal haklarının ihlal edildiğini düşünen hak sahipleri veya meslek kuruluşları bize yorum ve e-posta yoluyla ulaşabilirler.

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde kaldırılarak sizinle iletişime geçilerek gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Ayrıca sitemizden indirilen oyunların veya uygulamaların “uygulama izinleri” Google Play ve App Store’dakilerle aynıdır. Oyun ve uygulama izinlerinde herhangi bir değişiklik yapmıyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile cihazınıza kurabilirsiniz.

Herhangi bir sorun için Google Play veya App Store üzerinden oyunun yapımcı firmasına yorum bırakabilir veya e-posta gönderebilirsiniz.

Uygulama izinlerinde herhangi bir ayarlama yapmadığımız için cihazınızda oluşabilecek sorunlardan www.fullapkdown.com sorumlu tutulamaz.

www.fullapkdown.com olarak indirilen dosyaları kendi sunucularımızda barındırmıyoruz.

Hala telif hakkıyla korunan içerik varsa, lütfen aşağıdaki e-posta adresinden bize gönderin.

[email protected]

Comments closed.