Yandex.Disk - FULL APK DOWN

Yandex.Disk

 • Payment
Güvenli dosya depolama aracı. İşlem geçmişi ile son işlemlere hızlı erişim
4.6/5 Votes: 364,040
Updated
17.01.2022
Get it on
Google Play

Report this app

Description

İnternet bağlantısı olan her yerden fotoğraflarınıza, videolarınıza ve diğer dosyalarınıza kolayca erişmenizi sağlayan bir servistir. Uygulamayı cep telefonunuza indirerek dosyalarınızı bir yerde unutmaktan veya kaybetmekten korkmadan, dilediğiniz an çalışmaya devam edebilirsiniz. Cihazları eşitlemek için mobil uygulamasına hesabınızı ekleyin.

Yandex.Disk uygulamasının yardımıyla yapabilecekleriniz:
– Verileri cep telefonunuzdan bilgisayara ve tam tersine kablosuz aktarabilirsiniz;
– Dosya ya da klasör paylaşmak için sadece bağlantıyı paylaşmanız yeterlidir. Böylece mobil internet bağlantısında tasarruf etmiş olursunuz;
– Fotoğrafları ve diğer dosyaları kaybetmekten korkmadan saklayabilirsiniz.

Disk’inizde 10 GB’a kadar ücretsiz ek alana sahip olun, bu da yeterli olmazsa, istediğiniz an 100 GB ya da 1 TB’lık ek paket satın alabilirsiniz.

What's new

Artık Yandex.Disk'te çalışırken hiçbir önemli e-postayı kaçırmayacaksınız. Yeni bir e-posta geldiğinde, uygulama ekranın altındaki "Daha fazla" düğmesinde kırmızı bir nokta gösterecektir. Bu butona tıklayın ve kaç tane okunmamış e-postanın sizi beklediğini öğrenin. Gelen yeni e-posta adedi doğrudan Yandex.Mail simgesinin üzerinde görünür.

Images

4 comments on "Yandex.Disk"

 1. Murat Kocaadam says:

  Senelerdir severek kullanıyorum elbette eksikleri vardır ama Yandex mail, not, navigasyon olarak ihtiyaçlarımı karşılıyor. her güncellemeyle bir tık daha iyi oluyor. Tebrikler

 2. Fero The Fero says:

  Bu uygulamayı hem bilgisayarda hem de android cihazlarımda kullanıyorum tek kelime şahane teşekkürler Yandex ekibi

 3. Emirhan says:

  Yandex Disk mükemmel. Şu özellikleri de olsaydı daha da mükemmel olurdu. Umarım bu özellikler en kısa sürede eklenir. (1- Fotoğraf kısmında sadece diskte olan fotoğrafları filtreleme, 2- Fotoğraf ve videoların tarihini düzenleme. 3- Albümlerdeki fotoğraf ve videolarda tarih göstergesi 4- Albümlere bir şey eklerken yüklenmemiş olan dosyaların görünmemesi)

 4. Öner Çiçek says:

  Otomatik video yükleme, sınırsız alana yükle. bu özellik, abonelik iptali sonrası kalıcılığı nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published.