B4UFLY: Drone Safety & Airspace Awareness - FULL APK DOWN

B4UFLY: Drone Safety & Airspace Awareness

10.4.1

  • Payment
Aloft.ai (eski adıyla Kittyhawk) tarafından desteklenmektedir
4.1/5 Votes: 1,695
Version
10.4.1
Updated
13.09.2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
22M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

B4UFLY, drone operatörlerinin uçuşa başlamadan önce hava sahasını ve yerel tavsiyeleri kontrol etmelerinin basit yoludur. Hava sahasındaki ve çevrenizdeki yerel tavsiyelerdeki tavsiye ve kısıtlamalardan haberdar olarak uyumlu olun ve daha güvenli ulusal hava sahasına katkıda bulunun.

B4UFLY ile, uygulamayı açmanız ve seçilen hava sahasının durumunu ve çevredeki uyarılarla ilgili ayrıntıları görmek için nereye uçmak istediğinizi seçmeniz yeterlidir. B4UFLY, FAA ve Aloft (eski adıyla Kittyhawk) arasındaki bir ortaklık aracılığıyla sağlanmaktadır. Https://aloft.ai/b4ufly/ adresinde daha fazla bilgi edinin

İnsanların küresel danışmanlık ve uyumluluk veritabanımıza katkıda bulunması için yeni kitle kaynak işlevselliği de ekledik. İnceleme için alanları işaretleyebilir ve uygulama içinden B4UFLY önerilerine ek olarak yeni konumlar gönderebilir veya ayrıca https://aloft.ai/b4ufly-data-submission-form/ adresinde incelemeye alanlar göndermek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

UAS veya drone’lar hakkında genel bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen bize [email protected] adresinden bir e-posta gönderin veya Pazartesi – Cuma 844-FLY-MY-UA (359-6982) 08:00 – 16:00 ET numaralı telefondan bizi arayın.

What's new

Performance updates to go with our new Notify & Fly features.

Reach out any time to [email protected] with questions or ideas.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.