Tower War - Tactical Conquest - FULL APK DOWN

Tower War – Tactical Conquest

1.11.0

 • Payment
Her savaşı kazanmak için düşünceli strateji ve taktik düşünme gereklidir!
3.4/5 Votes: 49,957
Version
1.11.0
Updated
16.01.2022
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
107M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

GÜZEL SİMETRİK SAVAŞ! 🪖

Tüm koltuk komutanlarına ve cep Napolyonlarına hitap etmesi garanti edilen bu zarif, basit gündelik taktik oyununda gelgiti çevirin ve savaşı kazanın. Tek bir hareketle 👉 kaydırma hareketiyle savaşa girin ve küçük savaşçılarınızın düşmanı yok etmesini, sevimli küçük güçlerinizi beceri ve hassasiyetle konumunuzu korumak ve rakip orduların üstesinden gelmek için ayırmasını izleyin.

Askeri dehanızdan yararlanın ve fetih kampanyanıza devam etmek için bir sonraki kuleye dokunun ve bu hızlı, eğlenceli ve zaman zaman çileden çıkaran, rekabetin üzerinde yükselen strateji oyununda zirveye çıkın.

🔥 RENKLİ SAVAŞ! 🔥

★ Vay, savaş! Sevimli görünüşlere aldanmayın, bu kompakt ve renkli savaş oyununda, düşmanı yenmek ve önünüzdeki her şeyi fethetmek için hala çelikten sinirler, demirden bir irade ve buz gibi bir hesap gerekiyor. Her savaşı kazanmak için gerçek strateji ve taktiksel düşünme gereklidir ve her seviye tek bir yıldırım kararı verebilir. Aklını başına topla, düşmana göz kulak ol ve zaferi garantilemek için hızlıca kaydırmaya devam et.

★ Yenilginin sizi hayal kırıklığına uğratmasına izin vermeyin – geçmiş savaşları tekrar tekrar yaşayabilirsiniz ve size şiddetli savaş ve taktik entrikalar getiren bu aldatıcı derecede basit ama şeytani bir şekilde zorlu askeri strateji ve fetih oyununda denemeye devam etmek isteyeceksiniz. tatmin edici ısırık parçaları.

★ Saat kuleleri! Kule savunma seviyelerinde ilerlemek için taktik kurnazlığınızı kullanın ve topçu direkleri ve tank fabrikaları dahil olmak üzere yeni kule türlerinin kilidini açın. Birden fazla düşman, bariyer, abluka ve mayın içeren diğer oyun mekanizmaları, savaşın asla bitmediği ve zaten büyük ölçüde bağımlılık yapan oyunu renklendirmek için her zaman yeni bir meydan okuma olduğu anlamına gelir.

★ Çok büyük başarılar – oyunun zaten fevkalade zarif (ve sevimli) tasarımına eklenen güzel arka planlarla yeni bölgelerin kilidini açabilmeniz ve yeni diyarlarda fetih saltanatınızı sürdürebilmeniz için her savaşı kazanmak için zarif taktiksel çözümler bulmaya devam edin.

TÜM KULELERİNİZ BİZİM! 🎖️

Hem çok eğlenceli hem de gerçekten sofistike bir taktik mücadelesi sunan bir mobil strateji oyunu mu arıyorsunuz?

💣 Tower War, sezgisel oyun ve sizi savaş alanına geri dönmenizi sağlayacak olağanüstü akıllı oyun tasarımıyla kule savunmasını yeni bir eğlence ve yaratıcılık düzeyine taşıyor.

Kule Savaşı’nı şimdi indirerek ve savaşa ilk adımınızı atarak renklerinizi yükseltin, parmağınızı sertleştirin ve savaşın eğlencesini toplayın!

What's new

Thank you for playing Tower War!
In this version, we've fixed a few bugs and made some performance improvements.

Images

4 comments on "Tower War – Tactical Conquest"

 1. Süleyman SAMANCI says:

  Her bölümün arasında reklam olması çok can sıkıcı hadi neyse anladık 5 levelden sonra bölümün içinde de reklam çıkmaya başlıyor, kısacası reklam izleme uygulaması olmuş, çok aptalca zahmet edip indirmeyin, 6 levelden verdiği reklamdan hemen sonra kaldırdım uygulamayı…

 2. Fehmi Tinar says:

  İndirecek arkadaşlar boşuna indirmeyin internetinize yazık. 2 el oynar silmek zorunda kalırsınız. Bu kadar rahatsız edici birşey olamaz arkadaş. Oyun çok güzel ancak her bölümde açılan reklamlar oynatmıyor. En az 5 reklam açılıyor oyun devam ederken. Para kazanmaya çalışıyorsunuz elbette ancak böyle her bölümde bu kadar çok reklamı zorla izletirseniz kusura bakmayın ama ilerleyemezsiniz. Kullanıcıların canını sıkacak derece de reklam dayattırmak yanlış. 1 puan bile size çok

 3. Alfredo Idalgo says:

  Reklamin icine biraz oyun koymuslar. Hadi oyunun sonundaki reklami anladik, odullu reklamida anladik. Oyunun yarisinda bir anda cikan reklam nedir arkadas? Bu kadar rezil bir oyun gormedim. Oyun kendisi guzel ama reklamdan oynamak imkansiz. Sifir yildiz olsa sifir verirdim. Tek oynama yontemi telefonun internetini kapatmak, yoksa oynamanin mumkunu yok. Bilerek bu kadar uzun yazdimki uste ciksin. Bundan sonrasi random dhdjrkeosmsnsisosksnskdo dsjdisoakansjeieieksnsjsirioe sjsiaoamjeiddodoenisia s

 4. Ersin Kurtuluş says:

  Oyunu çok beğendim bunu binlerce bölüm oynarımda “Ad brake” ne amına koyim. 15 sn arayla 30sn reklam gösteriyorsunuz insafsızlar. Bölüm sonuna koyun sadece oynayalım. 100 küsür bölüm oynadım, oynamaya devam etmek istiyorum ama bu “ad brake” varken oynayamadığımdan siliyorum. Bu oyun uzun süre oynanır ona göre tasarlayıp tekrar piyasaya sürün.

Leave a Reply

Your email address will not be published.