Storm Wars CCG - FULL APK DOWN

Storm Wars CCG

356

Bir yıldırım hızında kart strateji oyunu.
4.0/5 Votes: 4,945
Version
356
Updated
25.10.2021
Requirements
4.1 ve sonrası
Size
75M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yıldırım hızlı kart savaşları. Büyüleyici güverte bina. Sonsuz stratejisi.

, Kahramanların işe deste oluşturmak ve anında savaşları izle. Kartların yüzlerce Derin kart mekaniği ve delice güverte stratejileri toplamak. Savaşlar otomatik ve çabuk bunları görüntülemek için istedikleri gibi çözmek vardır, bu CCG acele almak için yepyeni bir yolu!

Yeni oyuncular izlemek inşa etmek ve kart savaşı eğlenceli kolay deste bulacaksınız ilk CCG denediğiniz. Artıları yoğun PVP savaşlar, güzel grafikler ve sınırsız stratejileri heyecanını seveceksiniz. Fırtına Savaşları hoş geldiniz!

• Derin Güverte Bina Stratejisi •
250’den fazla benzersiz kartları destede yer ile, 24 güçlü kahramanlar ve hiçbir güverte bina limitleri (kendi istatistikleri ve özel yetenekleri ile her), stratejik olanaklar sınırsız! kahramanlar, kartlar, ekipman yuvaları ve diğer özellikleri muazzam çeşitliliği diğer CCGs ve TCGs eşsiz stratejik seçeneklerin bir derinlik sağlar.

• Yıldırım-Hızlı Savaşlar •
Bir dakika içinde Epik savaşlar! , Özel ordu oluşturun bir rakip seçin ve savaş ilerledikçe kaos izle. mücadele yoğunluğu alır Olarak güverte sahneye çıkıyor. Tek başına oynamak veya PVP turnuvalarda silaha sarılmaya. Evde veya hareket halindeyken oynuyor olsun, zafer bir düğmeye bir tık kadar yakın.

• Immersive Kampanyası •
6 farklı ırklar ve genişletilmiş tek kişilik kampanya ile tam detaylı fantezi evreni keşfedin. Daha fazla içerik kilidi açarken favori kart savaş stratejiler geliştirin – dünyayı fethetmek için sizlere yeni beceri kullanın!

• Yoğun PVP •
Tüm Arena dünyada gerçek rakiplere karşı sıralanmış maçtan ise Face günlük turnuvalara katılmak ya dost ve düşmanlar ile doğrudan zorlukları meşgul. bir ekip (lonca) katılabilir veya kendi bulundu ve şöhret ve ün kazanmak için zirveye ulaşın savaş yolunuzu

• Sınırsız Strateji •
eşsiz kartları, eserler ve seçim kahramanların yüzlerce, hiçbir iki deste birbirine benzemez! yeni kahramanları, kart stratejisi ile deney keşfedin ve rakiplerinizi yok. Ne stratejisi, Atlantea fethetmek için kullanacaksınız?

What's new

- Gems per package in the shop have been increased by 2x
- End of Arena Season gems have been increased by 2x
- "What's New" has been updated in-game
- Divine Order Helm can now summon Constructor Cetnic and Constructor Aznik
- Xorgum’s Gas Cloud is no longer considered Magic, and cannot be absorbed.
- Aegis granted by Armadillo Ward and Boar Ward is now susceptible to Sunder.

Images

4 comments on "Storm Wars CCG"

 1. cesur Türk1071 says:

  Güzel ama TÜRKÇE değil. TÜRKÇE olmalı.

 2. Cem EREL says:

  oyunu anlamamışım çözünce gerçekten çok eğlendim ✋😎 teşekkürler

 3. Google kullanıcısı says:

  Bir yıldız bile fazla

 4. Google kullanıcısı says:

  Iste yukluyorum internitse silecem

Leave a Reply

Your email address will not be published.