Bitwarden Parola Yöneticisi - FULL APK DOWN

Bitwarden Parola Yöneticisi

2.15.0

 • Payment
Bitwarden, internette sizi güvende tutan parola ve oturum açma yöneticisidir
4.3/5 Votes: 31,168
Version
2.15.0
Updated
08.12.2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
45M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Bitwarden, tüm giriş bilgilerinizi ve şifrelerinizi saklamanın ve tüm cihazlarınız arasında senkronize edilmesini kolaylaştırmanın en kolay ve en güvenli yoludur.

Parola hırsızlığı ciddi bir problemdir. Kullandığınız web siteleri ve uygulamalar her gün saldırı altında. Güvenlik açıkları olabiliyor ve parolalarınız çalınıyor. Uygulamalarda ve web sitelerinde aynı şifreleri tekrar kullandığınızda bilgisayar korsanları e-postanıza, banka ve diğer önemli hesaplarınıza kolayca erişebilir.

Güvenlik uzmanları, oluşturduğunuz her hesap için rastgele oluşturulmuş farklı şifreler kullanmanızı öneriyor. Ancak tüm bu şifreleri nasıl yönetiyorsunuz? bitwarden, parolalarınızı oluşturmanız, depolamanız ve bunlara erişmenizi kolaylaştırır.

Bitwarden, tüm giriş bilgilerinizi, tüm cihazlarınızla senkronize edilen şifreli kasada saklar. Cihazınızdan ayrılmadan önce tamamen şifrelendiğinden verilerinize yalnızca siz erişebilirsiniz. bitwarden’daki ekip bile, biz istesek bile verilerinizi okuyamayız. Verileriniz AES-256 bit şifreleme, karıştırılmış sağlamalar ve PBKDF2 SHA-256 ile mühürlenmiştir.

What's new

- Key Connector for SSO with Customer Managed Encryption
- New Linked Custom Field Type
- Bug Fixes

Images

4 comments on "Bitwarden Parola Yöneticisi"

 1. Oclasos says:

  İlk indirdiğinizde hangi cihazda olursanız olun uygulamayı/tarayıcıyı kapatana kadar kilitleme ayarında oluyor ve ayarlar senkronize olmuyor, uygulama kendisi ise kesinlikle diğer şifre yöneticilerine göre üstün bir altyapı oluşturuyor. Lastpass son senelerde tamamen para peşine düştüğünden dolayı kullanmayı bırakıp Dashlane’e geçmiştim ve durumun Lastpass ile aynı olduğunu görünce buraya iniş yaptım, aşırı hoşuma gitti ve kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 2. Sinan Sarıhan says:

  Her platformda çalışıyor olması gerçekten harika. Açık kaynak kodlu ve ücretsiz ayrıca. Kesinlikle tavsiye ederim ve zengin iseniz lütfen ödeme yapın.

 3. mehmet faruk says:

  Kullanışlı bir parola yöneticisi rastgele güvenli parola oluşturma özelliği ve halihazırda kullanılan parolanın güvenirliğini test etme,otomatik doldurma gibi özellikleri var

 4. Ali Duyar says:

  Ücretsiz, açık kaynak ve sorunsuz. Daha ne istenir. Google chrome eklentiside sorunsuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.