Olive - Görüntülü Sohbet - FULL APK DOWN

Olive – Görüntülü Sohbet

1.9.1

 • Payment
Dünyanın her yerinden gerçek insanlarla bağlantı kurmak için görüntülü sohbet
3.3/5 Votes: 21,852
Version
1.9.1
Updated
07.12.2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
150M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

👋 Olive Canlı Görüntülü Sohbet’e hoş geldiniz

Çok yalnızım düşüncesine kapılıp dünyanın her yerinden yeni ve çekici insanlarla tanışmak, anında arkadaş edinmek ve insanlarla her gün sohbet etmek mi istiyorsunuz? Olive uygulaması tam size göre! İlginç insanlarla eşleşebilir ve beğendiğiniz kişiyle anında 1’e 1 görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

🤳 Sosyal ilişkileri sürdürmenin alternatif bir yolunu sunuyoruz
Olive, yüksek kaliteli video görüntüsü ve bir çok harika video efekti sunmaktadır! Kullanıcı dostu arayüzü, işlevleri tek bir tıklamayla yönetmenizi sağlar ve görüntülü sohbet esnasında dikkatinizin dağılmasını önler. Hayatınızdaki önemli anları paylaşmak için durağan sosyal ağlar yerine ücretsiz olarak insanlarla doğrudan bağlantı kurun ve canlı görüşmeler yapın.

❤️ Tek bir tıklamayla yeni arkadaşlar edinin
Uygulamada ilginizi çeken kişileri seçin ve anında görüntülü sohbetle bağlanın! Bu, dünya bizim mottosunu benimsemiş özgür insanlarla tanışmanın ve eğlenmenin yepyeni ve kullanışlı bir yolu. Sosyal ağlar üzerinde ya da profilinizde uzun yazılmış mesajlar ve diğer kişilerin fotoğraflarıyla zaman kaybetmeyin. Canlı temasa geçip hemen yakındakiler veya uzaktakiler farketmeksizin yeni arkadaşlarınızla konuşun. Boş bir akşamınız, tatiliniz veya iş molanız varsa, yalnızım demeyin, Olive’i açın ve hoşunuza giden kişilerle kesintisiz olarak sohbet edin!
Erkek veya kız arkadaş bulma amacıyla cinsiyet filtrelerini ayarlayıp çekici ve eğlenceli kişilerle sohbet edin. Ortak ilgi alanlarında buluştuğunuz ve sizin için uyugun olan herhangi bir zamanda görüntülü sohbet eden arkadaşlar bulun.

🌎 Herhangi bir ülkeden yeni arkadaşlar edinin
Hangi ülkeden insanlarla sohbet etmek istiyorsunuz? Artık dünya bizim düsturu benimsendiğinden modern teknoloji sayesinde ülke sınırları kalmadı. Herhangi bir ülkeden yeni bir arkadaş bulmak istiyorsanız, bunu uygulamadan kontrol etmeniz yeterli. Ortak ilgi alanlarını paylaştığınız heyecan verici bir arkadaşlık çoktandır sizi bekliyor olabilir! Görüntülü uygulaması sayesinde yakındakiler ile veya uzaktaki insanlarla sınırsız tanışma ve sohbet gerçekleştirin. Diğer kullanıcıların sizi sosyal ağlar üzerinden takip etmesine ve muhteşem fotoğraflarınızı ve hikayelerinizi beğenmesine izin vermek için Instagram hesabınızı bağlayın! Karşılığında, siz de onların profillerini takip edin ve Insta akışınızı ilginç insanlarla genişletin!

💬 Sohbet geçmişinizi kaydedin
İnsanlarla iletişim halinde olmak ve kimseyi unutmadığınızdan emin olmak için görüntülü sohbet geçmişinizi kaydedebilirsiniz. En etkileyici bulduklarınıza daha fazla ilgi gösterin, eski dostlarınızı arayın ve dünya bizim için küçük olduğundan o sırada çok uzakta olanlara varlığınızı hatırlatın. Bu uygulama gizliliğinizi koruduğu için sohbetleriniz gizli kalacaktır. Kişisel verileriniz güvende.

✓ Dünyanın her yerinden insanlarla sohbet edin
Başka bir dilde konuşamıyor musunuz? Olive ile bu artık bir sorun değil. Otomatik çeviri özelliğiyle sohbet etmek, yalnızım diyenler için gezegenin herhangi bir köşesinden erkek veya kız arkadaş bulma konusunda ve de insanlarla tanışmanıza yardımcı olacaktır! Bu ücretsiz bir özelliktir, bu yüzden ufkunuzu genişletme şansını kaçırmayın. Bugün dünyanın 190’dan fazla ülkesinden insanlarla tanışabilirsiniz! Dil engelinin ve ülke sınırlarının olduğu bir dünya, bizim için yeni bağlar kurmanın ve her konuda her şeyi öğrenmenin önünde bir engel teşkil etmiyor artık.

✨ Olive efektlerini kullanın
Çok daha çekici görünmek için Olive’in efektlerini açın! Erkek ya da kız arkadaş bulma , yeni arkadaşlarla sohbet etme veya çekici insanlarla konuşma konularında çok utangaçsanız, eğlenceli efektler görüntülü sohbeti daha da eğlenceli hale getirecek ve tüm psikolojik engelleri kaldıracaktır. Yeni arkadaşlıklarınız becerikliliğinizi takdir edecek ve kendinizi daha özgüvenli hissedeceksiniz!

What's new

- Performance improvements

Images

4 comments on "Olive – Görüntülü Sohbet"

 1. Orhan Kilic says:

  Tam 750 altin aldim ama Nalet olsun ki daha gelmedi insalri dolandırmadan başka birsey degil

 2. Taso Hasar says:

  9 TL jeton aldım arkadaşım jetonlarim yüklenmedi fiyat önemli değil dolandırıcılık bu 17.10.2021 saat 24.00 kadar ödemem yerine getirilmesse sizi şirket avukatima emanet edicem haberiniz olsun sonuçta size yaptığım odemeye ait dekont var elimde

 3. Satılmış Eserli says:

  Hiç Bi işe yaramaz

 4. Mustafa Dagal says:

  Arkadaşlar kesinlikle kızlar sahtedir. Size şöyle anlatayım. Kız geldiğinde ve onayladığınızda kızlar sadece gülüyor ve ne derseniz deyin sizi anlamıyorlar ve cevap vermiyorlar. Kızlar sohbetten ayrıldıktan sonra aynı süre aralıklarda size mesajlar atıyorlar ve çok anlamsız, alakasız mesajlar. Resmen bot kullanıyorlar. Ve kızlara vrya başka birine cevap yazabilmek için para vermeniz gerek. 130 lirayı buraya vereceğime ayağıma hayat kadını getiririm daha iyi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.