TradingView: Piyasalar Takipte - FULL APK DOWN

TradingView: Piyasalar Takipte

 • Payment
Ücretsiz borsa grafikleri. Döviz Kurları, Altın Fiyatları, Kripto ve Dolar Kuru.
4.8/5 Votes: 151,906
Updated
20.12.2021
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Yeni başlayanlar için basit ve teknik analiz uzmanları için etkili olan TradingView, yatırım fikirlerinin yayınlanması ve görüntülenmesi için tüm araçlara sahiptir. Nerede olursanız olun gerçek zamanlı fiyat kademeleri ve grafikler mevcuttur.

TradingView’de tüm veriler hisse senedi fiyatları, vadeli işlemler, popüler endeksler, Forex, Bitcoin ve CFD’lere doğrudan ve kapsamlı erişimi olan profesyonel sağlayıcılar tarafından elde edilir.

NASDAQ Composite, S&P 500 (SPX), NYSE, Dow Jones (DJI), DAX, FTSE 100, NIKKEI 225 gibi önemli küresel endeksleri etkili bir şekilde takip edebilirsiniz. Fiyatlar, yatırım fonları, tahviller, ETF’ler ve diğer emtialar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

TradingView, yatırımcılar ve günlük işlem yapanlar için en aktif sosyal ağdır. Dünyanın dört bir yanından milyonlarca yatırımcı ile bağlantı kurun, diğer yatırımcıların deneyimlerinden öğrenin ve yatırım fikirlerini tartışın.

Gelişmiş Grafikler
TradingView, kaliteli masaüstü yatırım platformlarını bile aşan mükemmel grafiklere sahiptir – hepsi ücretsizdir.
Taviz yok. Grafiklerimizin tüm özellikleri, ayarları ve araçları uygulama sürümümüzde de mevcut olacak. Farklı açılardan piyasa analizi için 10’dan fazla grafik türü. TradingView, temel grafik çizgisi ile başlayıp, fiyat dalgalanmalarına yoğun bir şekilde odaklanan ve zaman olarak bir faktör olarak dikkate alınmayan Renko ve Kagi çizelgeleri ile biten geniş bir yelpazeye sahiptir. Uzun vadeli eğilimleri belirlemek için çok yararlı olabilirler ve para kazanmanıza yardımcı olabilirler.

Göstergeler, stratejiler, çizim nesneleri (örn. Gann, Elliot Wave, hareketli ortalamalar) ve daha fazlası dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir fiyat analizi aracı arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Bireysel izleme listeleri (Watchlist) ve alarmlar
Büyük küresel endeksleri, hisse senetleri, döviz çiftleri, bonolar, vadeli işlemler, yatırım fonları, emtialar ve kripto para birimlerini gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Uyarılar, piyasadaki en küçük değişiklikleri kaçırmamanıza yardımcı olur ve yatırım yapmak veya kârlı bir şekilde satmak için zamanında tepki vermenizi sağlayarak genel kârınızı artırır.

Esnek ayarlar, ihtiyacınız olan endeksleri izlemenize ve bunları sizin için uygun bir şekilde gruplandırmanıza yardımcı olur.

Hesaplarınızı senkronize etme
TradingView platformunda başlattığınız tüm kaydedilmiş değişikliklere, bildirimlere, grafiklere ve teknik analizlere mobil cihazınızdan uygulama üzerinden otomatik olarak erişilebilir.

Global borsalardan gerçek zamanlı veriler
NYSE, LSE, TSE, SSE, SSE, HKEx, Euronext, TSX SZSE, FWB, SIX, ASX, KRX, NASDAQ, JSE, Bolsa de Madrid, TWSE, BM & F / B3, MOEX ve diğerleri gibi ABD, Rusya, Doğu ve Asya ve Avrupa ülkelerinden 50’den fazla borsadan 100.000’den fazla enstrümanda verilere gerçek zamanlı olarak erişin.

Emtia fiyatları
Gerçek zamanlı olarak altın, gümüş, petrol, doğal gaz, pamuk, şeker, buğday, mısır ve diğer pek çok ürün için fiyatları takip edebilirsiniz.

Global Endeksler
Dünya borsalarındaki büyük endeksleri gerçek zamanlı olarak takip edin:
■ Kuzey ve Güney Amerika: Dow Jones, S&P 500, NYSE, NASDAQ Composite, SmallCap 2000, NASDAQ 100, Merval, Bovespa, RUSSELL 2000, IPC, IPSA;
■ Avrupa: CAC 40, FTSE MIB, IBEX 35, ATX, BEL 20, DAX, BSE Sofya, PX, РТС, ММВБ (MOEX);
■ Asya Pasifik Okyanusu Bölgeleri: NIKKEI 225, SENSEX, NIFTY, SHANGHAI COMPOSITE, S&P / ASX 200, HANG SENG, KOSPI, KLCI, NZSE 50;
■ Afrika: Kenya NSE 20, Semdex, Tüm Fas Hisseleri, Güney Afrika 40; ve
■ Orta Doğu: EGX 30, Amman SE General, Kuveyt Main, TA 25.

Kripto para
HitBTC, Binance, BitBay, Coinbase, Mercado Gemini, Kraken, Huobi, OkCoin ve diğerleri gibi önde gelen kripto para borsalarından fiyatları karşılaştırma fırsatı elde edin.

What's new

Our app offers more and more features with each new version. And this time is no exception — you can now buy a subscription plan right in the app. It's super convenient, and can be done in the blink of an eye.

Images

4 comments on "TradingView: Piyasalar Takipte"

 1. ilyas ulus says:

  Türk telekomdan bağlanmaya çalışıyorum ama bir türlü bağlanmıyor. Sorunu bir an önce halletmeye bakın lütfen. Üstte görünsün diye 5 yıldız veriyorim Random xhsushjdhsyalendbxudksbsididjajakwknsudnemzbx. Djsuzbe zkshrudkameficbfc. Jake kalabdud dnduyalwldodhbxx djsgwuspdjsnfbf f kaksbdvxud malaowoqowiyryr dkalapsoznd dle. Alalaoebdid. Slahsusbds

 2. Oğuzhan Kılavuz says:

  Anlık piyasa takibi isteyenler için biçilmiş kaftan gibi. Uygulama gayet güzel ve seri çalışıyor, hemen her piyasanın verilerine ulaşmak mümkün. Ayrıca piyasaları ilgilendiren haber akışlarına da yine uygulama içinden ulaşılabiliyor. Daha önce şikayet ettiğim reklam konusu da yılda bir kez promosyon üyelik reklamıymış. O açıdan da sıkıntı yok. Umarım uygulama hep böyle devam eder ve çizgisini hiç bozmaz.

 3. ku2gun kuzgun says:

  Grafikte sorun yaşıyorum kullandığım iki indikatoru kapatamıyorum sabit ilarak grafiğin üstünde kaldılar hicbirsekilde kaldıramıyorum indikatorlerin ayar ve göz dügmeleride calısmıyor. Bu sorunu yaşayan arkadaslar varsa lütfen yoruma destek olun. Beyeninki üstte görünsün. Yorumum görünsün diye 5 yıldız veriyorum. Lütfen bi çözüm gelsin sinirim bozuldu…

 4. hose hymenes says:

  Pro versiyonunu kullanıyorum ama son zamanlarda telefonda kullanırken kapanmaya başladı. Programı açtıktan bir dakika sonra kapanıyor. Silip bir daha yükledim düzelmedi. Sorun hala devam ediyor. (telefon samsung galaxy note 4)

Leave a Reply

Your email address will not be published.