Toca Life: Pets - FULL APK DOWN

Toca Life: Pets

1.2-play

 • Payment
Patileri ve pençeleri olan dostlarla tanışın
4.1/5 Votes: 2,773
Version
1.2-play
Updated
14.10.2020
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
46M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Toca Life: Pets’e hoş geldiniz! Burada hayvan dostlarınızla birlikte sahne sizin. En sevdiğiniz evcil hayvan nasıl? Tüylü ve hızlı mı? Islak ve kıvrımlı mı? Birazcık korkunç mu? 120’den fazla türle, Toca Life: Pets’te aklınıza gelebilecek her çeşit hayvan var.

BEŞ MEKANI KEŞFEDİN

EVCİL HAYVAN PARKI: Hayvanlarla muhteşem açık havanın tadını çıkarın! Nehre dalın, çimlerde piknik yapın, oyun oynayın ya da saklı mağarayı keşfedin. İsterseniz hayvanlarınızı eğitmek ve becerilerini test etmek için bir çeviklik parkuru inşa edin. Etrafı gezerek ağacı keşfedin — belki de evcil ailenizi genişletecek sürprizler bulabilirsiniz!

EVCİL HAYVAN OTELİ: Bazı aileler hayvanlarını yanına almadan yolculuğa çıksa da, evcil hayvan oteli sayesinde hayvanlar da tatil yapıyor! Akvaryumdan dış mekana kadar birbirinden rahat yerlerle, kedi ve köpekten kuş ve tembel yarasaya her hayvan oynayabileceği veya dinlenebileceği harika bir nokta buluyor!

VETERİNER: Veteriner hasta hayvanların iyileşmesine ve sağlıklı hayvanların yola devam etmesine yardımcı oluyor! Haplar, damlalar ve hasta ya da yaralı hayvanları ameliyat etmek için gereken aletleri bulabilirsiniz. Hayvanlar, veteriner muayeneye hazır olana kadar dışarıda oynayabilir ya da rahat yataklarda bekleyebilir.

EVCİL HAYVAN DÜKKANI: Evcil hayvan dükkanında evcil hayvanlarınızın bakımı, beslenmesi ve oyun oynaması için gereken her şeyi bulabilirsiniz. Alışverişten sonra, evcil hayvan dükkanının kafesinde bir şeyler atıştırın. Buradaki masalar evcil hayvanlara da açık!

BESLEYİCİ BUNGALOVU: Evcil hayvan besleyicisinin günü burada başlayıp bitiyor. Bungalov tabii ki serada saklanandan tutun da bahçede çamur içinde oynayana kadar hayvanlarla dolu. Korkmayın, dev küvette hepsi tekrar tertemiz oluyor!

ÖZELLİKLER
– Beş mekanda rol yapma: evcil hayvan parkı, evcil hayvan oteli, veteriner, evcil hayvan dükkanı ve besleyici bungalovu.
– 23 yeni karakterle tanışın.
– 124 gerçek ve hayali hayvanla oynayın ve bakımlarını yapın.
– Çamurlu hayvanları yıkayıp tekrar temiz olmalarını sağlayın!
– Veterinerlik yaparak hasta ve yaralı hayvanlara bakın.
– Hayvanlarınıza komik şapkalar takın — şapkaları üst üste geçirin!
– Hayvanları eğitmek ve ihtiyaçları olan egzersizi yapmalarına yardım etmek için çeviklik parkuru inşa edin.
– Evcil hayvan parkındaki dalı çekerek sürprizi keşfedin!

Hakkımızda:
Toca Boca’da çocukların hayal gücünü ateşlemek ve dünyayı tanımalarına yardımcı olmak için oyun oynamanın gücüne inanıyoruz. Çocukların oyun oynamayı sevmesine, yaratıcı olmasına ve istedikleri kişi olmasına destek vermek için ürünlerimizi çocukların bakış açısına göre tasarlıyoruz. Ürünlerimiz 215 ülkede 200 milyondan fazla indirilen ödüllü uygulamalar içeriyor ve eğlenceli, güvenli, açık uçlu oyun deneyimleri sunuyor. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgiyi tocaboca.com adresinden alabilirsiniz.

Gizlilik Politikası:
Gizlilik konusunu son derece ciddiye alıyoruz. Bu hususlara ilişkin tutumumuz hakkında daha fazla bilgi için, lütfen gizlilik politikamızı okuyun: http://tocaboca.com/privacy

What's new

Bug Fixes!

Images

4 comments on "Toca Life: Pets"

 1. Rukiye Bircan Sez says:

  Gerçekten üç heceyle EF SA NE .Bu oyuna 5 yıldız yetmez😻 ben de bu ve neighbourhood var telefonumda o ikisi ve normali var

 2. Amelya erva Özvatan says:

  Bence güzel 7 yaşın da olmama rağmen 17.99 a aldık ve toca life Queen vanilya’yi burdan aldı toca life Queeni tanıyan varmı bilmiyorum ama çooooook güzel bir oyun

 3. Derinsu akkaynak says:

  Ben hepsini aldım oyun süper yapanların eline sağlık reklam da yok boş zamanlar için süper 👍👍

 4. Melis merve says:

  Oyun tek keliyle mükemel oyunu yapanın eline salık

Leave a Reply

Your email address will not be published.