PUBG MOBILE: Akıbet - FULL APK DOWN

PUBG MOBILE: Akıbet

1.8.0

 • Payment
#En İyi Mobil Battle Royale
4.1/5 Votes: 41,232,207
Version
1.8.0
Updated
12.01.2022
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Mobil cihazlar için geliştirilen Resmi PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.
10 dakikalık maçlarda şiddetli çatışmalar.
Tüm dünyadan 1 milyar oyuncu.

• Epik battle royale şaheseri
Keşfetmeni bekleyen pek çok etkinlik.
PUBG MOBILE’da en üst sıraya tırman ve dilediğin gibi ateş et. PUBG MOBILE, orijinal bir mobil battle royale oyunudur ve en iyi mobil nişancı oyunlarından biridir.

• Dilediğin zaman, dilediğin yerde oyna
Rahatla ve PUBG MOBILE’ı canının istediği gibi oyna! Emsalsiz akıcılıkta ne kadar istersen o kadar ateş et ve savaş.

• 10 dakikalık maçlarda inanılmaz çatışmalar
Silahlarını hazırla, PUBG MOBILE’da yapılan savaş çağrılarına cevap ver ve maçlarda silahını dilediğin gibi ateşle.

• Çok sayıda harita ve savaş
PUBG MOBILE’da, sana farklı haritalarda heyecan verici bir hayatta kalma deneyimi yaşatacak çok sayıda harita ve oyun mekaniği vardır. Arkadaşlarını bul ve yeni modları birlikte oynayın! İstediğini yap ve silahını dilediğin gibi ateşle!

• Özellikle cep telefonları için üretildi
Özelleştirilebilir kontrolleri, eğitim modu ve arkadaşlarla sesli sohbet özellikleri vardır. Cep telefonunda en akıcı kontrol deneyimini ve en gerçekçi silahları deneyimle.

En yüksek çözünürlüklü ögeler ve oyun deneyimi PUBG MOBILE’da. Aklına gelebilecek her dilek PUBG MOBILE’da gerçekleşebilir. Sayısız silah arasından seçimini yap ve nişancılığını dene. Oyuna sürekli yeni ögeler, haritalar ve modlar eklenir.

PUBG MOBILE, cep telefonunda en şiddetli ücretsiz çok oyunculu savaşları sana sunar. Savaşa katıl, teçhizatlarını kuşan ve kazanmak için oyna. Klasik Moddaki 100 oyunculu epik savaşlarda, Ağır Silah Modunda, çok hızlı 4v4 Takımlı Ölüm Maçı Modunda ve Hastalık Modunda hayatta kal. Tüm mesele hayatta kalmaktır. Sonuna kadar hayatta kal ve son gülen sen ol. Görevleri kabul et ve silahını dilediğin gibi ateşle!

• Oyunu oynamak için istikrarlı bir ağ bağlantısı gerekir
PUBG MOBILE için önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üzeri ve en az 2 GB bellek. Cihazın gereksinimleri karşılamıyorsa, PUBG MOBILE LITE’ı dene.

• Bizi takip et:
Facebook: https://www.facebook.com/PUBGMOBILE
Twitter: https://twitter.com/PUBGMobile
Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMobile/
Discord: https://discord.gg/pubgm
Herhangi bir sorunla karşılaşırsan lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişim kur: [email protected]

• Lütfen PUBG MOBILE Gizlilik Politikasını ve Kullanıcı Anlaşmasını oku
Gizlilik Politikası: http://pubgmobile.proximabeta.com/privacy.html
Tencent Games Kullanıcı Anlaşması: https://www.pubgmobile.com/terms.html

What's new

Tüm Dünyada1 Milyardan fazla Oyuncu!
Yeni Akıbet Klasik Mod haritası yayınlandı! Cep telefonunda battle royale oyunlarının en nihai halini oyna!
Yeni RPM teması - RP M7: Kraliyet Muhafızı!

Images

8 comments on "PUBG MOBILE: Akıbet"

 1. Umut Efe Ergondu says:

  Tek kelime ile “mükemmel” ama çok hile var (random)jshdhdhxuebshshshshsyshshudhdhdjdudhdiduuddjidjsow9273yhsjsoshxhe82usheoo27sgs8euh28whshsishzisjjzjshshsidhdueuehd8dhdiirhridudhduruueuehrudhdhd7iwiw9wushzhusiwushd8euyeudhdududhudududjduduehhdusiwudgxydujehduduhxhduduuxhduejdhhdurhdhyduedhushshs7xheudydhdudhydhsusieisuududhdyry6eyejw8u3737djhdhdhdhdhueisisisjhduzhehshhshehehyd6xhdhwuiwye5shhzbususyysydyeuehieyrueueushnzhwhsnhzuwjsusheueuyehdhehdudhehsubshshdhd6h6tv6cyezutdjsutduwushsjsusjsjsjsj

 2. Merve Keskin says:

  Pubg mobile benim hayatımda zevkle oynadığım tek oyun ve 3 senedir oynuyorum ama her güncelleme de farklı özellik geliyor ve her güncelleme de daha da kötü oluyor. Şuan da oyun çok fazla kasıyor, ayak sesleri duyulmuyor, hile kullanmadigim halde uyarı mesajı geliyor, sürekli oyuna girmekte zorlanıyorum hata oluştu diyip duruyor, sesler bug a giriyor yani saçma sapan şeyler oluyor. Lütfen daha da kötü hale gelmeden dikkate alın . Eski pubg çok özledim baya eğleniyorduk…

 3. Utku says:

  Oyunu uzun zamandır oynuyorum. Eskiden çok fazla olan optimizasyon sorunları ve atma sorunları artık minimum düzeyde. Bunun yanında insanlar hile konusundan bahsetmiş. Oyunda abartılacak kadar hile yok. Ben yüksek ranklarda oynuyorum ve hile yirmi maçta anca denk geliyor. Oyunda şaçma buglar olabiliyor ama bunlar patchler ile çözülüyor. Benim için tek sorun oyun içi ekonomi bunun çözümü kolay değil ama belirtmek istedim.

 4. Pubg Mobile says:

  Oyunu yaklaşık 3 yıldır oynuyorum ve hiç sıkılmıyorum elinize sağlık bir mobil oyun için baya iyi. (Öne çıkması için random):ösduulleeleueueuelrulhjdşjullelrulurşrulrulrılurlrulfjldhödulduldhlrjlkhlltktkfofjptüt8ğr7pd7pdıpdışdoşodşıdlıdljxlıxşxjşkcifışıcşocioxioxioxixlciocipfifoşodşıxlıxlıdşfışıfşıcşızşjdşıfşıfşfışıcikcickşckşxjşzjşıxşkcilciocioxiocioxikckxjşjxşkfiofikdidoidkikcikxşkxşsjşjxşkcikdiodşıxşıxşışkciışkxikxşkcikcşkikxşxışkxşıxoşsçıçkvşvıööfoijcşjöfışcjljcöışfılıföjfşjlcjçjcçjdd öxjşcj

 5. Beren Düz says:

  PUBG MOBILE:Akıbet NOT: Pubg bir savaş oyunudur. Ama bu oyun çocuklara kötü örnek oluyor. Çocuklar bu savaşları gerçekte düşünüyorlar ve r!yalarına giriyor. Bu oyunu çoğu çocuk oynuyor. Tek büyüklere özel yapsanız. Sevinirim… Çok güzel bir oyun ama. Oyunda yeni güncellemeler açılınca baya bir yüklenecek şeyler oluyor. Ve ben oyunda bekliyorum. Fakat bir tanesi 5 saatte bir iniyor. Ayrıca ben oyuna girince yüklenmeleri duruyor. Lütfen bu sorunu düzeltin. Oyun oynarken de insin. Lütfen…🙁❤️

 6. Dilek Güler says:

  Oyun güzel gerçekten emeklerinize sağlık fakat, fakat, fakat. Lütfen şu “kademe uyumsuzluğu kaldırın” Lütfen çok rica ediyorum hiç adil olmamış bu! Bazen rank kasamiyorum ya hile denk geliyor ya çok vaktim olmuyor. As veya taç ile oynayamiyorum bunu gerçekten hiç adil yapamamissiniz haksızlık! Lütfen yakın bi zamanda su kademe uyumsuzluğunu kaldırın Lütfen arkadaşla rutbeli oynayamiyiruz!

 7. Necmi Yamaner says:

  Kelimeler kifayetsiz. Muhteşem oyun. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şimdiye kadarki en iyi savaş oyunu. Kötü yorumlara bakıp da indirmekten sakın vazgeçmeyin. Farklı modlar; uzun 100 kişinin girdiği ,10 dakikalık kısa seçenekler, sıkıldığınızda kullanabileceğiniz ve ödüller kazanabileceğiniz eğlence parkı ve dahası. Farklı tarzlara uygun kıyafetler, ayakkabılar,çantalar,şapkalar,maskeler,silahlar, ara sıra gelen güncellemelere göre kıyafetler,setler, farklı haritalar. Kesinlikle MÜQ…💯

 8. Muhammet yakup Balveren says:

  Yeni gelen güncelleme ile oyun ciddi anlamda kötüleşmiş internet veya telefon da proplem olmamasına ragmen kuleden takım arkadaşımın çagırması sonucu iniş yaptım. Ve alana doğru ilerler iken gaz dediğimiz mavi alan bana uzakta olmasına rağmen kısa süre içerisinde gaz zehirlenmesinden öldüm. Sadece tek hata bu değil garip oyuncu hareketleri vs bir sürü açıktan yararlanan insanlar var moderatör arkadaşlar benim ile iletişime geçerse kanıtlarım var göstere bilirim . Ekran görüntüsü vs .

Leave a Reply

Your email address will not be published.