SkyView® Lite - FULL APK DOWN

SkyView® Lite

3.6.3

 • Payment
SkyView®, artırılmış gerçeklik alanı uygulaması, herkese alle getiriyor!
4.4/5 Votes: 46,735
Version
3.6.3
Updated
03.12.2019
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
51M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Sen gökyüzünde yıldız veya takımyıldızları bulmak için Astronom olmaya gerek sadece SkyView® Serbest açıp onların konumuna yönlendirecektir izin vermedi ve onları tanımlamak gerekmez. SkyView Ücretsiz kesin nokta ve gök, gece gündüz gök nesneleri tanımlamak için kameranızı kullanan bir güzel ve sezgisel alle uygulama. onlar gökyüzünde tararken, giriş ve çıkış solmaya güneş sistemimizdeki gezegenler bulmak, uzak gökadaları keşfetmek ve tanık uydu sinek ölçütleri gibi popüler takımyıldızları bulun.

*** Google Editörün Seçimi 2017 ***

Özellikler:

• Basit: galaksileri, yıldızları, takımyıldızları, gezegenleri ve bulunduğunuz yerde havai geçen (ISS ve Hubble dahil) uyduları tespit etmek gökyüzüne cihazınızı üzerine getirin.
• Gece Modu: kırmızı veya yeşil gece modu filtreleriyle gece görüş koruyun.
• Artırılmış Gerçeklik (AR): gökyüzü, gündüz veya gece nesneleri noktaya kamera kullanın.
Sky Yollarını •: o herhangi bir tarih ve saatte gökyüzünde tam yeri olduğunu görmek için herhangi bir nesne için gökyüzü parçayı izleyin.
• Zamanda Yolculuk: geleceğe ya da geçmişe Git ve farklı tarihlerde ve saatlerde gökyüzüne bakın.
• Sosyal: Yakalama ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla ve ailenizle güzel görüntüleri paylaşır.
• Mobil: WiFi (işlev için bir veri sinyalini veya GPS gerektirmez) gerekli DEĞİLDİR. o, kamp tekne, hatta uçan al!
• Uzay Gezgini ™ dürbün, lekelenme kapsamı ve teleskoplar destekler.

Ne eğlenceli bir şekilde kendinizi, çocukları, öğrencilerinize veya bizim harika evren hakkında arkadaşlarınıza öğretmek için!

What's new

This version of SkyView uses the Android back button to deselect celestial objects in the sky.

Images

4 comments on "SkyView® Lite"

 1. Esra Ca says:

  kalibrede sıkıntı oluyor ama yinede güzel çalışıyor. gökyüzünde parlayan yıldız mı? yoksa bir gezegen mi? Uygulamadan öğrenebiliyoruz. büyük ayı, küçük ayı, burç yıldız takımları. sahilde otururken gökyüzünde gezen yıldız parlaklığında bir şey gördük. hemen uygulamayı açtım. bu yıldız sandığımız şey meğer uyduymuş 🙂

 2. MaChA says:

  Uygulama süper! Şu sıralar gök bilimine çok kafa taktım. Bir gün havada bir yıldız gördüm. Aslında her gün sabit yerinde duruyordu. Bende “lan yoksa bu gezegen mi?” Dedim ve uygulamayı açıp gezegene doğru tuttum ve bu şekilde jüpiteri dünyadan gordum. Gerçekten acayipti. Yıllardır yıldız sandığım şey gezegen çıktı. Ayrıca uzaydaymışsınız gibi olmasını istiyorsanız kamerayı elinizle kapatın. Ayrıca da uygulamayı tonguçtan gördüm ve indirince hiç pişman olmadım.

 3. Kayra Berik says:

  Yanlış gösteriyor diye laf edenler olmuş o sizin kalibrasyonunuz ile ilgili. Ayrıca uygulama paralı sürümünde güneş sisteminin tamamını ve uyduları gösteriyor. Kamera yerdeyken gök cisimlerini gösterme sebebi dünyanın konumuna göre her yerdeki cisimleri göstermesi. Umarım yorum üstte olur ve saçma yorum yapılmasını engeller.

 4. Süleyman Yasemin says:

  Çok güzel bir oyun arkadaki ses insanı rahatlatıyor 😍😍 Random dyx8gixt8xt8xf8x8 gffhjt4dcnjiigvjffffffgfgffggghhuu76ttrrssssessssssssssssgghhhytfunut6d6ryffufuufufyfyyffhfufcjchufcy navgxchhcycychgxgxgxyyfufugufufyttdugugjgugu

Leave a Reply

Your email address will not be published.