Şifre Yöneticisi SafeInCloud - FULL APK DOWN

Şifre Yöneticisi SafeInCloud

 • Payment
Çapraz platformlu en iyi Şifre Yöneticisi.
4.6/5 Votes: 23,484
Updated
02.12.2021
Get it on
Google Play

Report this app

Description

SafeInCloud Şifre Yöneticisi kullanıcı adlarınızı, şifrelerinizi ve diğer özel bilgileri güvenli ve şifreli bir veritabanında saklamanıza izin verir. Verilerinizi kendi bulut hesabınız üzerinden başka bir telefon, tablet, Mac veya bilgisayar ile eşitleyebilirsiniz.

Tüm Pro özellikleri iki hafta boyunca ücretsizdir, daha sonra uygulama içi tek bir satın almayla tüm uygulama özelliklerinin kilidini açabilirsiniz. Abonelik yok, aylık ücret yok!

ANAHTAR ÖZELLİKLERİ
◆ Kullanımı Kolay
◆ Materyal Tasarım
◆ Siyah Tema
◆ Güçlü Şifreleme (256-bit Advanced Encryption Standard)
◆ Bulut Eşitleme (Google Drive, Dropbox, OneDrive, NAS, ownCloud, WebDAV)
◆ Parmak izi, Yüz, Retina ile Giriş Yap
◆ Uygulamalarda otomatik doldurma (Android 8+)
◆ Tarayıcı Entegrasyonu
◆ Android Wear Uygulaması
◆ Şifre Gücü Analizi
◆ Şifre Oluşturucu
◆ Ücretsiz Masaüstü Uygulaması (Windows, Mac)
◆ Otomatik Veri Alma
◆ Çapraz Platform

KULLANIMI KOLAY
Kendiniz deneyin ve kolay kullanımlı ama güçlü bir kullanıcı arayüzünün tadını çıkarın.

MATERYAL TASARIM
SafeInCloud, Google’ın yeni Material Tasarım kullanıcı arayüzüyle tamamen yeniden tasarlandı. Standart Açık temaya ek olarak SafeInCloud’da, önemli miktarda pil ömrü tasarrufu yapmanıza yardımcı olacak Koyu tema seçeneği vardır.

GÜÇLÜ ŞİFRELEME
Verileriniz her zaman bir cihazda ve güçlü bir 256 bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) bulunan bir bulutta şifrelenir. Bu algoritma ABD Hükümeti tarafından çok gizli bilgilerin korunması için kullanılır. AES, yaygın olarak dünya çapında kabul görmüş ve fiili şifreleme standardı haline gelmiştir.

BULUT EŞİTLEME
Veritabanınız otomatik olarak kendi bulut hesabınızla eşitlenir (Google Drive, Dropbox, OneDrive, Yandex Disk, NAS, ownCloud, WebDAV). Böylece tüm veritabanınızı bir buluttan yeni bir telefona veya bilgisayara (kaybetme veya yükseltme durumunda) kolayca geri yükleyebilirsiniz. Telefonunuz, tabletiniz ve bilgisayarınız da otomatik olarak bir bulut hesabınız aracılığıyla birbirleriyle eşitlenir.

PARMAK İZİ İLE GİRİŞ YAPMA
Parmak izi sensörü olan cihazlarda parmak iziyle SafeInCloud’un kilidini açabilirsiniz. Bu özellik tüm Samsung cihazlarda kullanılabilir. Diğer üreticilerin cihazları Android 6.0 veya daha yüksek bir sürüme sahip olması gerekir.

UYGULAMALARDA OTOMATİK DOLDURMA (Android 8+)
Kullanıcı adı ve şifre alanlarını doğrudan telefonunuzda bulunan herhangi bir uygulamaya otomatik olarak SafeInCloud’dan doldurabilirsiniz. Bunları elle kopyalamanız ve yapıştırmanız gerekmez.

ANDROID WEAR UYGULAMASI
Herhangi bir zamanda bunlara kolayca erişmek için seçtiğiniz bazı kartları saatinize koyabilirsiniz. Bunlar kredi kartı PIN’leriniz, kapı ve dolap kodlarınız olabilir.

ŞİFRE GÜCÜ ANALİZİ
SafeInCloud şifrenizin gücünü analiz eder ve her şifrenin yanında bir güç göstergesi gösterir. Güç göstergesi bir şifre için tahmini bir kırılma zamanını gösterir. Zayıf şifreleri olan tüm kartlar kırmızı bir işaret ile işaretlenmiştir.

ŞİFRE OLUŞTURUCU
Şifre oluşturucusu rastgele ve güvenli şifreler oluşturmaya yardımcı olur. Hatırlanabilir şifre oluşturmak için bir seçenek de vardır, ama bunlar yine de güçlü şifrelerdir.

ÜCRETSİZ MASAÜSTÜ UYGULAMASI
Bilgisayarınızdan veritabanınıza erişebilmek için www.safe-in-cloud.com adresinden Windows veya Mac OS için ücretsiz Masaüstü uygulamasını indirin. Masaüstü uygulaması veri girişi ve düzenleme işlemini hızlı ve kolay hale getirir.

OTOMATİK VERİ ALMA
Masaüstü uygulaması, verilerinizi başka bir şifre yöneticisinden otomatik olarak içe aktarabilir. Tüm şifrelerinizi elle tekrar girmeniz gerekmez.

ÇAPRAZ PLATFORM
SafeInCloud şu platformlarda kullanılabilir: Mac (OS X), iOS (iPhone ve iPad), Windows ve Android.

What's new

◆ Dropbox authentication using PKCE
◆ Autofill credit cards in Chrome and other browsers and apps (experimental feature)
◆ Improvements and bug fixes
If you have questions, suggestions or problems, please contact [email protected]
If you like SafeInCloud, please leave a nice review at the store.

Images

4 comments on "Şifre Yöneticisi SafeInCloud"

 1. gençosman öztürk says:

  10 numara verdiğin paraya değer

 2. Eser Tüten says:

  Tüm gün boyunca 100 lerce şifre bilgi vs aktardım. Gece bir şifre lazım oldu. Dönüp baktığımda 15 tanesi duruyor. Diğerleri silinmiş. Yazık verdiğim paraya mı yanayım,harcadığım emeğe mi yanayım,boşa giden tüm günüme mi yanayım bilemedim. Hiç ama hiç beğenmedim. Ara yüzü de kullanışsız. Tavsiye etmiyorum almayın arkadaşlar.

 3. Yusuf ARSLAN says:

  Pro özelli yüzünden çoğu şey gitti

 4. Fâni says:

  Fiyat çok yüksel.. 5 -10 TL olursa düşünülür.. Hesap alındığında da ios için ayrı, Android için ayrı para alınması da hoş olmuyor.. Ücretsiz birçok uygulamanın olduğu yerde Türkiye satışları sizi muhakkak etkiliyordur.. Linux desteği gelmeli..

Leave a Reply

Your email address will not be published.