Heroes Evolved - FULL APK DOWN

Heroes Evolved

Hareket halindeyken Adil ve eğlenceli MOBA eylem
4.6/5 Votes: 616,804
Updated
16.12.2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Düşman üssünü yok etmeyi amaçlayan 5 kişilik bir ekibin parçası olacağınız ücretsiz bir küresel strateji ve aksiyon oyunu olan Heroes Evolved’e hoş geldiniz! Bu, dünyanın her yerinden gerçek rakiplere karşı savaşmayı seçebileceğiniz 100’den fazla benzersiz kahramanın bulunduğu gerçekten eğlenceli bir MOBA. Oyunda hayatta kalmak ve başarılı olmak için becerilerinizden, ekip çalışmanızdan, zekanızdan ve stratejinizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

***5’e 5 MOBA OYUNU***
Cihazlarınızda küresel çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası oyunuyla klasik bir MOBA deneyiminin keyfini çıkarın. Her zaman ve her yerde oynayın! Kahramanınıza yarışmada benzersiz bir görünüm kazandırmak için birden fazla görünümle seçebileceğiniz 100’den fazla oynanabilir kahraman var. Kendi kulelerinizi savunurken rakip kuleleri yok etmek için tank, suikastçı, destek, savaşçı ve güçlü beceriler gibi çeşitli oyun stillerini deneyin!

***FARKLI OYUN MODLARI***
Sıralamaları yükseltmek ve bol ödüller kazanmak için 5v5, 3v3, 1v1, hatta özel mod ve otomatik satranç gibi diğer çok oyunculu savaş modlarıyla devasa PVP aksiyon oyunu modunu seçin. Savaş alanını kendi stratejinizle fethedin!

***ADİL OYUN***
Kahramanlar için dengeli yetenekler ve beceriler, her kahramanın kendine özgü avantaj ve gücüne sahip olmasını sağlar. Oyuncular dengeli savaşta daha çok eğlenecekler. Heroes Evolved, inanılmaz becerilerinizi göstermek için bir aşamadır.

***DÜNYA İLE ETKİLEŞİM***
Chit-chat, ekip kurma, klan kurma… Bütün bunlar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Anında aksiyon ve eğlence için arkadaşlarınızla buluşacak ve farklı ülkelerden oyuncularla maç yapacaksınız! EN, FR, DE, ES, PT, RU, ID gibi çok dilli desteğimiz var ve daha fazlası gelecek!

***BİZE ULAŞIN***
En son haberler için web sitemizi ve SNS’yi takip edin!
Facebook: https://www.facebook.com/HeroesEvolvedMobile/
Resmi Web Sitesi: https://heroes.99.com/en/
Müşteri Hizmetleri: [email protected]

What's new

NEW SKINS
Lunar Bride
Lunar Bride has been officially released! Go to the game and unlock this new Legendary skin for Clarice!
Ancient Charm
Ancient Charm is a new skin for Naiad to meet bosom friends through special music.
HEROES BALANCE
10 heroes will be adjusted for a better balance after the update.

Images

4 comments on "Heroes Evolved"

 1. Kaan Atabay says:

  Oyunu 6 senedir oynuyorum. ML den daha iyi onu soyleyim. Ayrıca bazı arkadaşlar pw2 demiş ama para ile alınan herolar bir süre sonra golda düşüyor. Yeni başlayacak arkadaşlara tavsiyelerim şunlar. Elmaslarinizi sadece cevher için harcayin. 5. Seviyeye getirene kadar şans çarkı cevirmeyin.Oyuna büyük etki ediyor. Face book arkadaşlarınızla oynayın haftalık ödülleri güzel. Her heroyu almayın. Hero shard ile bir çoğunu alabiliyorsunuz. Daha fazla öğrenmek için beni bulun. I.g o.kaan.atabay

 2. Ayla Akova says:

  Oyun güzel ama eksikleri var,sadece ışınlanma ve can var onun dışında bir şey yok. Üstelik kahramanların kostümleri ile orjinal hallerinin uzaktan yakından alakası yok ve türkçe çeviri makina çevirisi gibi. Şimdilik 3 yıldız vereceğim.🙂

 3. Emrah Çalışkan says:

  Hayatımda gördüğüm en saçma ve adaletsiz oyun bu olsa gerek tamamen paraya dayalı p2w para ile sattıkları herolar çok güçlü karşına gelince birşey yapamıyorsun rezalet beş para etmez bir oyun kimseye tavsiye etmiyorum indirmeyin de oynamayın da

 4. Mehmet Günaydın says:

  Master Crane frame’yi açmak için kahramanı paylaşın diyor, kahramanı facebook üzerinden paylaşıyorum fakat frame yani çerçeve açılmıyor. Neden acaba?

Leave a Reply

Your email address will not be published.