Dandara: Trials of Fear Edition - FULL APK DOWN

Dandara: Trials of Fear Edition

1.4.6

En iyi indie reaksiyon oyunu
4.4/5 Votes: 4,134
Version
1.4.6
Updated
10.08.2020
Requirements
7.0 ve sonrası
Size
36M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Tuz dünyası çökmenin eşiğinde. Bir zamanlar özgür ruhlar olan vatandaşlar eziliyor ve ayrımcılığa maruz kalıyor. Ancak henüz her şey kaybedilmiş değil; bu korku ortamından bir kahraman, bir umut ışığı yükseliyor. Onun adı Dandara.

Mistik yaratıklarla ve sınırsız keşif imkânıyla dolu benzersiz bir 2D metroidvania platform oyununa hoş geldin. Zeminler, duvarlar ve tavanlar arasında atlayıp zıplarken yerçekimine meydan oku. Tuz dünyasını ve bu dünyadaki birbirinden farklı karakterlerin sırlarını keşfet. Dandara’yı düşmanlarına ezdirmemek için çatışma ve hayatta kalma becerilerini güçlendir.

Uyan, Dandara ve yolunu kaybetmiş bu dünyaya özgürlük ve dengeyi getir.

GİZLİ DİYARLARA GİT – Trials of Fear Edition*, keşfedilmeyi bekleyen 3 yeni bölge, yeni bir büyük boss, yeni güçler ve mekanikler, yeni müzik parçaları, yeni bir gizli son ve oynanışı daha rahat hale getiren bir sürü yeni düzenleme ile geliyor!

TUZ’UN SIRLARINI AÇIĞA ÇIKAR – Trials of Fear Edition, Tuz’un ve halkının geçmişine ışık tutarak hikâyenin odağını değiştiriyor. Mevcut karakterler ve mekânlar için yeni açıklamalar, diyaloglar ve ara sahneler seni bekliyor!

YENİLİKÇİ KONTROLLER – Esasen hem dokunmatik ekranda hem de oyun kumandasıyla oynanabilecek şekilde geliştirildiği için hareket etme ve çatışma komutları âdeta su gibi akıyor.

SINIRSIZ KEŞİF İMKÂNI – Olağanüstü Tuz dünyasında, yerçekiminden etkilenmeden istediğin yüzeylerin üzerinde zıplayarak özene bezene yapılmış mekânlarda gönlünce dolaş.

ZORLAYAN İLERLEME – Hız ve beceri, zekâ ve refleks kombinasyonlarını kullanarak bulmacaları çöz, güçlendirmeler kazan ve daha önce erişemediğin bölgelere ulaş.

ETKİLEYİCİ VE İÇİNE ÇEKEN BİR DÜNYA – Görsel ve işitsel harikalarla dolu dünya, tek tek elle çizilmiş muhteşem piksel grafikler ve orijinal müzik besteleriyle hayat buluyor.

* Dandara’ya halihazırda sahip olan herkes Dandara: Trials of Fear Edition içeriğini ücretsiz indirebilir.

What's new

Balancing and fixes to the new trials of fear content.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.