Repeat Habit - Habit tracker for goals - FULL APK DOWN

Repeat Habit – Habit tracker for goals

1.314

 • Payment
Sadece işe yarayan basit bir alışkanlık izleyici.
4.7/5 Votes: 7,380
Version
1.314
Updated
04.08.2019
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
13M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Fikrinizi azaltın
Tekrarla, bugün yapmanız gereken rutinlere odaklanmanızı sağlar. Hem Hedef izleyici hem de alışkanlık izleyiciyi birleştirmek. Tekrarlama, belirli bir günde bekleyen alışkanlığınızı gösterir ve yalnızca o güne odaklanır. Bu yaklaşımla, eldeki göreve daha fazla odaklanabilirsiniz.
Yapmanız gereken şeyleri yapmak için daha fazla baskı yapmak yok.

Kendinizi daha iyi bir hale getirin
Yeni bir alışkanlık oluşturmayı deniyor ve hala eski kötü alışkanlığa geri dönüyor musunuz? Tekrarla, size yalnızca yapmanız gereken görevi göstermez, aynı zamanda neden yaptığınızı ve sonuçlarının bunu yapmamanız durumunda göstereceğini de gösterir.
Size disiplin acısı ya da başarısızlık acısı arasında bir seçenek sunar.

Basit ama zarif
Tekrarlama, göze rahatlatıcı gece ve gündüz renk şemasıyla birlikte gelir.

Küçük ile başla
Bir alışkanlık oluşturmak 70 gün sürer, Tekrarlama size hatırlatır ve belirli bir zamanda bekleyen bir alışkanlığınız varsa size bildirir.

Ses yardımcısı
Bildirim mesajlarını okumaktan sıkıldınız mı? Tekrarlama, bekleyen alışkanlığınızı belirli bir zamanda okuyacak bir ses asistanıyla birlikte gelir.

Sizi Güçlendirin
Tekrarlamak, sizi zorlu zamanlardan geçirmek istediğiniz yere gitmenize yardımcı olmak için ünlü ve başarılı insanlardan (Jim Rohn, Les Brown, Tony robins) sloganınızı gösterecektir.

Basitlik
Tekrar bir alışkanlık ve hedef izleyici uygulamasının temel işlevselliğine odaklanan basit bir uygulama. Hedeflerinizi bir kağıda yazmak gibi bir şey.

ÜCRETSİZ ve zorunlu Reklamlar yok
Tekrar ücretsizdir. Reklamlar sizin için zorlanmayacak, reklamları destek olarak etkinleştirmek istiyorsanız bu bir seçenektir.

Nasıl çalışır?
1. İstediğiniz hedefe karar vermek için bir dakikanızı ayırın. S.M.A.R.T hedefini daima hatırla.
2. Yaptığınız veya yapamadığınıza bağlı olarak alışkanlığı işaretleyin
3. Zinciri kırmayın. İtmeye devam et.

Sen ne zaman olduğun sensin. Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, bazı hedeflere sahip olmalısınız. Bu hedeflere ulaşmak istiyorsanız, kötü alışkanlıklardan kurtulmanız ve yeni bir hedef oluşturmanız gerekir. Küçük hedefler belirleyerek büyük hedeflere ulaşılır. Küçük hedeflere ulaşmak, büyük hedefinize dönüşecek büyük başarılara yol açar. Tekrarla, hedefinize yönelik bu küçük adımları atmanıza yardımcı olacaktır.

İtmeye devam et. Görevi bir alışkanlık haline gelene kadar tekrar tekrar tekrarlayın. Bunu yaptıktan sonra, şimdi hedefinize ulaşmış olursunuz. Zinciri kırmayın tutarlı olun ve yakında tüm kötü alışkanlıklarınız ortadan kalkacak. Her zaman hatırlayın “Başarı, daha iyi bir hale gelerek çekeceğiniz bir şeydir, takip ettiğiniz bir şey değil”

What's new

Minor Bug fix
Change how flexible habit works. It will not disable days when flexible habit is complete on a given week

Images

4 comments on "Repeat Habit – Habit tracker for goals"

 1. Deniz Ay says:

  Alışkanlık edinmek ve takip etmek için çok güzel bir uygulama. Alarm olulturabiliyorsunuz. Renklere göre özelleştirebiliyorsunuz. Açıklama ekleyerek neden bu alışkanlığı edinmek istediğinizi yazıp kendinizi motive edebiliyorsunuz. Özlü sözler mevcut ve okumak gaza getiriyor. Ayrıca kendinize gün hedefi koyabiliyorsunuz. Ben 21 gün hedef koydum ve her işaretlediğimde o hedefe yaklaştığımı yüzde cinsinden görüyorum. Geçmişe yönelik işaretleme de yapabiliyorsunuz bu da esneklik sağlıyor. Başarılı.

 2. Hilal Açikgöz says:

  Müthiş bir uygulama, indirmenizi tafsiye ederim. Hedeflerinizi kolayca planlayın ve adim adim hedeflerinize ilerleyin!

 3. sude ymz says:

  Arayuzu basit ve kullanisli turkce dil destegi olmamasina ragmen kolaylikla kullanabilirsiniz ayrica aliskanliklar icin ayarladiginiz zamanlara alarm kurulmasi da oldukca iyi. Yapacaginiz isi neden yaptiginizi yazabildiginiz icin ve alt kisimda motivasyon sozleri oldugu icin de olumlamaya uygun bu uygulama tavsiye ederim

 4. Kardelen Çiçek says:

  Bence çok iyi uygulama daha kullanmaya başlamadım ama grafikler çok iyi insanın yapası geliyor

Leave a Reply

Your email address will not be published.