8 Ball Pool - FULL APK DOWN

8 Ball Pool

5.6.1

 • Payment
Dünyanın en çok indirilen Bilardo oyunu
4.5/5 Votes: 23,061,510
Version
5.6.1
Updated
25.11.2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
71M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Arkadaşlarınla oyna! Efsanelerle oyna. Miniclip’in çok sevilen 8 Ball Pool oyununu mobil cihazında oynayarak en iyi bilardo oyuncusu ol!

1’E 1 MÜCADELE ET YA DA 8’Lİ TURNUVALARDA RAKİPLERLE KAPIŞ

Alıştırma arenasında becerilerini geliştir, 1’e 1 maçlarda dünyanın dört bir yanındaki oyunculara meydan oku veya kupa ve özel isteka kazanabilmek için turnuvalara katıl!

BİLARDO ÇİPİ VE ÖZEL ÖDÜLLERİN SAHİBİ OLABİLMEK İÇİN OYNA

İstekanı ve bilardo masanı kişiselleştir! 1’e 1 oynayacağın her maçta ortada kazanılacak bir miktar Bilardo Çipi olur. Maçı kazanırsan bütün Çipler senin olur. Bu Çipleri kullanarak ortada daha fazla Çipin döndüğü yüksek seviyeli maçlara katılabilir veya Bilardo Mağazası’ndan yeni öğeler satın alabilirsin.

ARKADAŞLARINA MEYDAN OKU

Arkadaşlarınla oynamak artık çok kolay. Miniclip veya Facebook hesabınla giriş yap. Böylece doğrudan oyun içinden arkadaşlarına meydan okuyabilirsin. İstediğin zaman, istediğin yerden arkadaşlarına meydan oku ve becerilerini herkese kanıtla.

SEVİYE ATLA

8 Ball Pool’un seviye sistemi sayesinde daima bir meydan okumayla karşı karşıyasın. Sıralamanı yükseltmek için maçlara gir ve özel maç mekânlarına giriş hakkı kazan. Bu mekânlarda en iyi Bilardo oyuncularıyla karşı karşıya geleceksin.

*Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı gereklidir.

Web sürümünü oynamak için: miniclip.com/pool

En güncel haberleri takip et:

8 Ball Pool’u Beğen: http://on.fb.me/Wx4f23
Miniclip’i Beğen: http://facebook.com/miniclip

Twitter’da Bizi Takip Et: http://twitter.com/miniclip

————————————

Miniclip hakkında daha fazla bilgi için: http://www.miniclip.com

HÜKÜM VE KOŞULLAR: http://www.miniclip.com/terms-and-conditions

GİZLİLİK POLİTİKASI: http://www.miniclip.com/privacy

What's new

Yeni bir 8 Ball Pool güncellemesi yolda!
Yepyeni ve müthiş bir Sezon pek yakında başlıyor! Hemen en güncel sürümü indir ve en mükemmel oyun deneyimini yaşa.
Bazı can sıkan hataları gidermek için birtakım düzenlemeler ve iyileştirmeler de yaptık ve böylece çok daha kusursuz ve eğlenceli bir 8 Ball Pool deneyimi sağladık!
Yepyeni içeriklere erişim sağlamak için en güncel sürümü indir! İstekaları tebeşirleme vakti!

Images

4 comments on "8 Ball Pool"

 1. AH BE TUĞÇE! says:

  2 senedir oynuyorum ve tek oynadığım oyun bu. Gercekten çok güzel ve sevdiğim bi oyun. Hesabımı çok fazla yükselttim ve para yatırdım. Hile yapmadığım halde hile uyarısı alıp duruyorum. Hesabımdaki çipler ve toplam kazancımın sıfırlanacağı söyleniyor. Eğer böyle bişey olursa yatırdığım para ve emeklerimden dolayı sizi şikayet ederim. Bu duruma bi çağre bulun lütfen..

 2. Hasan Ruman says:

  Arkadaşlar biri bana yardımcı olabilir mi. Ben bu oyuna başladığımda Facebookla giriş yaptım fakat ilerleyen zamanlarda sorunlardan dolayı Facebookla değil de misafir olarak oynamaya başladım fakat ne oluyor anlamış değilim seviye yirmilere yaklaşınca oyundan çıkıyorum sonra tekrar oyuna giriş yaptığımda misafir girişimden sıfırdan başlatıyor yani eğitimden o kadar Zaman ve emek veriyorum neden böyle oluyor yardımcı olabilir misiniz

 3. Yak Gitsin Anıları says:

  Oyunda hile var. Bu oyuna para yatırıp isteka çip falan alan gerçekten gerizekalıdır. Girmesi imkansız beyaz top giriyor. Tam vuracam bağlantı hatası diyor. Açılışı yapacam hoop diğer tarafa veriyor. Çipleriniz bitsin de paralı çipler alın diye ellerinden geleni yapıyorlar. Tam bir üçkağıt dönüyor. Sinir hastası olmak istiyorsanız oyunu yükleyin. Zaten sinir hastası iseniz uzak durun hastalığınız ileri seviyelere çıkabilir.

 4. fatih kahraman says:

  Oyunda çok sayıda hile yapan oyuncular var, yönetimi ciddiyete davet ediyoruz, emeklerimiz çalınıyor sizler seyirci kalıyorsunuz, birde çevir kazanda yönetim tarafından hile yapılıyor 10 yıldır kullanan biri olarak hiç yüksek miktar gelmiyor, bu çevir kazanda düşük rakamların gelmesi kesinlikle bilinçli yapılıyor, kimseyi kandırmaya hakkınız yok, bu sorunların düzeltilmesi için sizlerin en kısa zamanda sorumluluk sahibi olmaya davet ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.