Genshin Impact - FULL APK DOWN

Genshin Impact

2.6.0_6179196_6305792

Macera Dünyasını Keşfedin
4.3/5 Votes: 3,262,233
Version
2.6.0_6179196_6305792
Updated
18.03.2022
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
349M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Hayatla dolu ve elemental enerjiyle akan uçsuz bucaksız bir dünya olan Teyvat’a adım atın.

Sen ve kardeşin buraya başka bir dünyadan geldiniz. Bilinmeyen bir tanrı tarafından ayrılmış, güçlerinizden arındırılmış ve derin bir uykuya dalmış olarak, şimdi ilk geldiğiniz zamandan çok farklı bir dünyaya uyanıyorsunuz.

Böylece, her elementin tanrısı olan Yedi’den cevaplar aramak için Teyvat’ta yolculuğunuz başlar. Yol boyunca, bu harika dünyanın her santimini keşfetmeye hazırlanın, çeşitli karakterlerle güçlerinizi birleştirin ve Teyvat’ın sahip olduğu sayısız gizemi çözmeye hazırlanın…

MASİF AÇIK DÜNYA

Herhangi bir dağa tırmanın, herhangi bir nehirde yüzün ve yolun her adımında ağızları açık bırakan manzarayı izleyerek aşağıdaki dünya üzerinde süzülün. Ve başıboş bir Seelie’yi veya garip bir mekanizmayı araştırmayı bırakırsanız, neler keşfedebileceğinizi kim bilebilir?

ELEMENTAL SAVAŞ SİSTEMİ

Temel reaksiyonları serbest bırakmak için yedi elementi kullanın. Anemo, Electro, Hydro, Pyro, Cryo, Dendro ve Geo her türlü şekilde etkileşime girer ve Vision kullanıcıları bunu kendi avantajlarına çevirme gücüne sahiptir.

Hydro’yu Pyro ile buharlaştıracak, Electro ile elektro şarj mı edeceksiniz, yoksa Cryo ile donduracak mısınız? Elementlere hakim olmanız, size savaşta ve keşifte üstünlük sağlayacak.

GÜZEL GÖRSELLER

Çarpıcı bir sanat stili, gerçek zamanlı işleme ve size gerçekten sürükleyici bir görsel deneyim sunan ince ayarlanmış karakter animasyonları ile etrafınızdaki dünyaya gözlerinizi ziyafet çekin. Aydınlatma ve hava, zamanla doğal olarak değişir ve bu dünyanın her ayrıntısını hayata geçirir.

YATIŞTIRICI SES PARÇASI

Etrafınızdaki geniş dünyayı keşfederken Teyvat’ın güzel seslerinin sizi çekmesine izin verin. Londra Filarmoni Orkestrası ve Şanghay Senfoni Orkestrası gibi dünyanın en iyi orkestraları tarafından icra edilen film müziği, ruh halinize uyacak şekilde zamana ve oynanışa göre sorunsuz bir şekilde değişir.

HAYALİNİZDEKİ TAKIMINIZI OLUŞTURUN

Teyvat’ta her biri kendine özgü kişilikleri, hikayeleri ve yetenekleri olan çeşitli karakterlerle takım kurun. Favori parti kombinasyonlarınızı keşfedin ve en göz korkutucu düşmanları ve alanları bile fethetmenize yardımcı olmak için karakterlerinizi yükseltin.

ARKADAŞLARLA YOLCULUK

Daha temel aksiyonu tetiklemek, zorlu patron dövüşlerinin üstesinden gelmek ve zengin ödülleri toplamak için zorlu alanları birlikte fethetmek için çeşitli platformlarda arkadaşlarınızla takım kurun.

Jueyun Karst’ın zirvelerinde durup önünüzde uzanan engebeli bulutları ve uçsuz bucaksız araziyi içine çekerken Teyvat’ta biraz daha kalmak isteyebilirsiniz… Ama kayıp kardeşinize kavuşana kadar nasıl dinlenebilirsiniz? ? Devam et, Gezgin ve macerana başla!

DESTEK
Oyun sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, oyun içi Müşteri Hizmetleri Merkezi aracılığıyla bize geri bildirim gönderebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri E-postası: [email protected]
Resmi Site: https://genshin.hoyoverse.com/
Forumlar: https://www.hoyolab.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Genshinimpact/
Instagram: https://www.instagram.com/genshinimpact/
Twitter: https://twitter.com/GenshinImpact
YouTube: http://www.youtube.com/c/GenshinImpact
Anlaşmazlık: https://discord.gg/genshinimpact
Reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

What's new

Version 2.6 "Zephyr of the Violet Garden" is now available!
New Character: Kamisato Ayato
New Event: Version Main Event "Hues of the Violet Garden"
New Area: The Chasm
New Stories: New Archon Quest and Story Quest
New Weapon: Haran Geppaku Futsu
New Monster: Ruin Serpent

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.