Microsoft Outlook - FULL APK DOWN

Microsoft Outlook

4.2201.2

 • Payment
Android telefonlar ve tabletler için resmi Microsoft Outlook uygulaması.
4.5/5 Votes: 7,344,975
Version
4.2201.2
Updated
28.01.2022
Requirements
7.0 ve sonrası
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Milyonlarca kullanıcının e-posta hesaplarını, takvimlerini ve dosyalarını tek bir yerde birleştirmelerini sağlayan Android için Outlook uygulamasıyla tanışın. Yepyeni bir tasarıma sahip olan Android için Outlook, güçlü gelen kutusuyla çok daha fazlasını tek bir yerden yapmanızı sağlar.

Önemli iletileri en üstte tutan Odaklanmış gelen kutusu sayesinde, en çok önemsediğiniz şeyleri ilk önce görün. Sonraki toplantınızı zamanlamak için e-postalarınız ve takviminiz arasında geçiş yapın, birkaç dokunuşla uygunluk durumunuzu paylaşın veya dosyalar listenizdeki bir belgeyi e-postanıza sorunsuzca ekleyin.

İhtiyacınız olan her şey birkaç dokunuş uzağınızda ve yoğun günlerinizi yönetmek artık her zamankinden daha kolay.

Android için Outlook uygulaması Microsoft Exchange, Microsoft 365, Outlook.com, Gmail ve Yahoo Mail ile çalışır.

Wear İşletim Sistemi için Outlook tamamlayıcı uygulamasıyla e-postalarınızı ve olaylarınızı bir bakışta görün.

——————————

İşte Android için Outlook’ta hoşunuza gidecek detaylar:

• İlk önce en önemli iletilerinizi gösteren odaklanmış gelen kutusu, çekme hareketleri ve akıllı filtreler ile sorunsuz gelen kutusu yönetimi.

• Takvim ve dosyalara doğrudan gelen kutusu üzerinden kolay erişim.

• Hareket halindeyken çalışmanızı sağlayan, Word, Excel ve PowerPoint tümleştirmeleri gibi özellikler.

https://www.microsoft.com/microsoft-365/outlook/contract-summary

What's new

Birini Gizli'ye taşımak artık daha kolay. Artık alıcıyı Kime, CC ve Gizli alanları arasında sürükleyebilirsiniz.

Images

4 comments on "Microsoft Outlook"

 1. Dilara Aslan says:

  Çok uzun süredir kullanıcısıyım. Aşırı memnun olduğum bir uygulamaydi. Son 1 haftadır sürekli giriş yapmamı istiyor. Benim 10 hesabim var hepsini aynı anda kullanmak için bu uygulamayı kullanıyorum zaten. Siz sürekli çıkış yaparsanız ben hangi birine yetiseyim? Gün içinde 10 hesabıma giriş yapmak durumunda kalıyorum. Lütfen düzeltin şu uygulamayı

 2. Bülent Ağca says:

  Merhaba, Bana gelen bir maile tümünü yanıtla demiş olmama karşın, mailimi altında cevap verdiğim mail görünmüyor, benim illa ki eklemem gerekiyor çok mantıksızca, gelen mailin görünmesini istemiyorsam neden tümünü yanıtla yapayım. Ayrıca son 1 haftadır tümünü yanıtla yaptığım mailin cevap verdiğim kısmını mailimin altına ekle dememe karşın başarılı olamıyorum. Uygulamayı kaldırdım tekrar kurdum yine olmadı, nedeni hakkında bilgi rica ediyorum.

 3. Nuri Tekin says:

  çok değiştiniz.sorunu geri bildirim üzerinden yazmıştım.buraya sadece birini ekliyeceğim gelen mailler için neden çeviricinizi entegre etmeyi düşünmüyorsunuz?????saygılarımla

 4. Özay YILDIZ says:

  Widget seçeneğinde transparan opsiyonu ve ölçeklendirmenin daha küçük boyutlara indirgenebiliyor olması ciddi avantaj katacaktır. Office 365 kurumsal hesaplardan diğer takvimlerle senkronizasyon engellendiğinden, ana ekranda kocaman bir outlook takvim widgeti bulunma zorunluluğu ortaya çıkıyor mobil toplantı takibini yapabilmek adına.

Leave a Reply

Your email address will not be published.