Mergeland - FULL APK DOWN

Mergeland

2.11.0

Sürükle n birleştirme tatlı bir ejderha ev inşa etmek
4.6/5 Votes: 30,031
Version
2.11.0
Updated
13.04.2022
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
120M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

İndirin ve bu yepyeni SERBEST ejderha oyunu oynamak. Çok tatlı ejderha ev inşa etmek mergeland üzerine sürükleyip birleştirme HER yapabilir!

Güçlü ırk olarak, ejderha mücadele için doğmuş gibi görünüyor! Ancak, ejderha savaş yılları sonrasında dünya adeta yıkıldı. mergeland tüm ejderha liderleri gerekli aç ejderha bir ev ne olduğunu anladım! Güzel ve tatlı ev! ejderha Savaş sona erdi ve siz oyuncularımız, onlarıölmeye ejderha yarışın farklı bir canavar açıklama oluşturmak rehberlik, süper güzel ejderha ev inşa yardımcı ejderha SAGE olmak kaderinde vardır.

Bu ejderha oyunu girdiğinizde, mergeland karanlıktadır ve dünya neredeyse Ejderha Savaşı mahvoldu olduğunu göreceksiniz. ejderha adaçayı gibi, toprağı canlandırmak için birleştirme büyü kullanabilirsiniz! Ama önce, size yardımcı olmak için ejderha bir sürü gerekir. Bunu yapmak için, bebek ejderha için yumurtadan birleştirme ejderha yumurta gerekir. Bebek ejderha kırılgan ve onlar yaşlı ejderha dönüşmeye kadar biz birleştirme ejderha devam etmesini sağlayacak şekilde, birçok şeyi yapamaz. ders öğrenilen Çünkü Ejderha liderleri artık sadece gücü takip edecek! Bu nedenle, bu yeni ejderha Dünya çok farklı olmalı, birleştirme ejderha böyle kaya ejderha, alev ejderha gibi güçlü ejderha bulmak değil, aynı zamanda bu tür çiçek ejderha, kelebek ejderha, elf ejderha olarak zayıf ejderha bulmak değil sadece. birleştirme büyü ve bu mergeland üzerindeki ejderha toplamak 200’den fazla türlerini kullanmak için çekinmeyin.

Pek çok sevimli ejderha yardım ile, ‘s zaman nihai hedefe ulaşmak için: güzel ve tatlı ejderha ev inşa. Birleştirme sihirli sadece ejderha birleştirme değil, aynı zamanda ejderha dünyadaki tüm nesneleri birleştiremezsiniz. Birleştirme ayçiçeği güneş şifa üretmek. inşaat malzemeleri almak için madenciler Birleştirme. daha ejderha ev inşa etmek evler Birleştirme. Birleştirme hazineler daha ejderha karşılığında büyük zenginlik elde etmek. ağaçlar, çimen, kayalar, gıda, sandıklar, hatta elmas olarak birleştirme büyü kullanabilirsiniz şeylerin çok fazla çeşidi vardır! madde birleştirilir her zaman, madde yükseltilecektir. öğe defalarca birleşti zaman, en güzel ve muhteşem bir hale gelecektir. Bu mergeland üzerindeki nesnelerin 400’den fazla türde birleştirme büyü kullanmak ve oluşturmak için çekinmeyin.

ejderha ev yapımı ek olarak, biz de bu ejderha oyunu bazı seviye bulmacaları çözmek gerekir. ejderhalar ve nesneleri dünyayı keşfetmek ve akıllıca birleştirme gidin. Bu bulmaca çok zorlu ama ilginç olan, gibi umut ve tadını çıkarın!

Her ay bu ejderha maça geliyor bazı özel etkinlikler olacak ve böyle sualtı sarayı olarak ejderha dünyada birçok gizli gizemli yerleri, göreceksiniz.

Mergeland Özellikleri:
● Kullanım birleştirme sihirli her şeyi yaratmak için
● 200+ ejderha, yumurtadan toplanmış, birleştirilebilir
● 300+ süper eğlenceli seviyesi bulmaca yendi olabilir
● 400’den fazla fantastik nesneler birleştirilebilir
● 600 + Bonus görevler meydan sizi bekliyor!
● Giriş Facebook arkadaşlarınızla ejderha ev inşa etmek
 

Eğer Mergeland keyfini çıkarmaya hazır mısınız?
It zamanı şimdi indirin ve en bağımlılık birleştirme büyü başlatmak için!

What's new

Mergeland'a Hoşgeldiniz ve Sürüm 2.11.0 çıktı!
Bedava Oyna!
• Yeni Seviyeler: 821-830
• Bazı optimizasyonlar
Bu bulmaca efsanesine katılın! Birleştirme büyüsünü birlikte yaşayın!

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.