Duet - FULL APK DOWN

Duet

3.17

 • Payment
Duet eş-bağımlılık büyüleyici bir trans girin.
4.5/5 Votes: 467,519
Version
3.17
Updated
02.11.2019
Requirements
4.0.3 ve sonrası
Size
53M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Duet’te büyüleyici bir bağımlılık trance’ı girin. Kurallar basit: Senkronize iki gemi kontrol etmek, her şeye rağmen hayatta kalmak ve sakin ol.

Hayatta kalmanız, iki gemiyi korumaya bağlıdır – bunlar senkronize cihazlardır, sembiyozda birbirine bağlı iki varlık arasında bir dans ve şarkıdır. Etrafınızdaki dünyanın sessiz ve uyuşmuş hale geldiği yerdeki terör korkusunun kenarını hissedin, çünkü önemli olan avuçlarınız arasında yaşayan oyun – yani Duet.

% SEKİZ BÖLÜM

Aldatıcı anlatı ve sinir büküm oyununun sekiz bölümünü deneyimleyin. Hareketlerinizi mükemmelleştirmek ve 25’ten fazla başarının kilidini açmak için herhangi bir aşamayı tekrarlayın. Bu sizi test edecek bir oyundur. Hayatta Kalma modunun, Günlük Mücadelelerin ve dört ek bonus mücadelesinin kilidini açın.

% MÜKEMMEL OYUN

Hava koşullarına dayanıklı kontroller ve kusursuzluğa göre ayarlanmış oyunlarla Duet, zorluklarla saf oyun memnuniyeti arasında mükemmel bir denge sağlıyor. Gemilerinizi döndürmek ve yolunuzdaki her şeyden kaçınmak için ekranın iki tarafına dokunun. Unutma: basit başlayanlar bile karmaşık olabilir.

% HİPNOTİK SES

Melbourne bestecisi ve Gotye çok enstrümantalisti Tim Shiel’in seçkin el işi. Dokuz eşsiz ve büyüleyici güzellikte kompozisyon, yolculuğunuzun her aşamasında sizin için sürükleyici bir deneyim sağlar.

% TAM ÖZELLİKLİ

– Tam Google Play Oyun Hizmetleri senkronizasyon desteği – ilerlemenizi tüm cihazlarınız arasında senkronize edin.
– Telefonlar ve Tablet desteği – her yerde oynamak.
– Hayatta Kalma modu ve Günlük Mücadeleler lider tablolarında Google Play Oyun Servisleri ile rekabet edin.

% PREMİUM’A GEÇ

Duet, oyun arasındaki bazı reklamları indirmek ve oynamak için ücretsizdir. Ancak, “Duet Premium” un kilidini açmak için bir defaya mahsus in-app satın alabilirsiniz. Bu, tüm reklamları oyundan kaldıracak, sonsuz puan kazanma keyfi, Günlük Zorluklar özelliği ve dört bonus mücadelesi için Survival modunun kilidini açacak. Ayrıca, video oyunlarının daha bağımsız gelişimini desteklemeye yardımcı olacaksınız.

KUMOBIUS HAKKINDA%

PAX Aus’taki Indie Showcase için seçildi ve Freeplay Festivali için hem Oyun Tasarımı hem de Ses alanında finalist oldu. Bu, Time Surfer & Bean’s Quest’in ardındaki takımın ödüllü başka bir ismi. Duet’e Terry Cavanagh’ın oyun ortamına ve türlerin araştırılmasına katkısının onuruna “Hex benzeri” diyoruz.

TIM SHIEL HAKKINDA%

Tim Shiel, Melbourne merkezli bir besteci / yapımcı. Tim, bazıları için uzun yıllar boyunca sürekli değişen elektronik müzik akışı sağlayan bir takma ad olan Faux Pas olarak bilinir. Aynı zamanda Melbourne bağımsız radyo istasyonu 3RRR FM’de yayın yapan ve Gotye’nin canlı grubundaki çoklu enstrümantalist olarak son rolüyle tanınan çalışmaları.

% DESTEK

[email protected] deyin, sizden haber almak isteriz! Twitter’da bizi takip edin: @kumobius

What's new

Bug fixes and minor tweaks.

Images

4 comments on "Duet"

 1. 0smg says:

  Bu tarz özgün bir oynanışa sık rastlamam , dikdörtgen ve kare engellere çarpmadan geçmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı . İki yönlü düşünmeye alışmak zaman alacaktır , size önerim daha oyuna başlamadan visiual effects ve color backgrounds u kapatmanızdır .

 2. Deniz Göçmen says:

  Oyun çok güzel aynı anda tek başınıza iki yuvarlağı yönetmek güzel ama oyun bir anda AŞIRI ZORLAŞIYOR bu yüzden sinir krizi başlıyor. Bir puanı bundan dolayı kırdım ama oyun çok güzel yapımcısının ellerine sağlık

 3. DARK CAT YENLMEZ says:

  On numara beş yıldızlık bir oyun. Oynanışı (ilerleyen aşmalarda zorlaşsa da eliniz alışırsa fazla zorlamayacaktır), müzikleri, seslendirmeler herşeyi şahane… Hayatınız da en az bir kere oynamanız gereken oyunlardan biri.

 4. beyza mutlu says:

  Hayatım boyunca oynadığım en iyi oyundu diyebilirm. Elbetteki arkadaşların da dediği gibi bir süre sonra zorlaşıyor vs. lakin o ana kadar da bölümleri gećebilecek kadar elleriniz alışıyor zaten. Tek pişmanlığım ekstra bölümleri satın alamamak,hani parası az lakin en ufak şekilde almayı denersem ne olacağını biliyorum eheheh😅 kısaca oynayın,oynattırın. Oyunu yapanların ellerine sağlık olsun,çok beğendim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.