Jackpocket Lottery App Full Apk - FULL APK DOWN

Jackpocket Lottery App Full Apk

2.11.5

  • Payment
New York ve New Jersey'de Powerball ve Mega Millions gibi piyango oyunları oynayın.
4.2/5 Votes: 1,658
Version
2.11.5
Updated
14.01.2022
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
38M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Jackpocket, evden piyango oyunları oynamanın güvenli ve kolay yoludur. Doğrudan telefonunuza teslim edilen Powerball, Mega Millions, Cash4Life ve daha fazlası için NY ve NJ piyango biletlerini alın. 100 MİLYON $’dan fazla piyango ödülü kazanan oyuncularımıza katılın! 🎉

Şanslı Numaralarınızı Oynayın
Oyununuzu ve numaralarınızı seçin (veya Hızlı Seçim alın), arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Biletinizi lisanslı bir piyango satıcısından temin edeceğiz.

Biletinize Bakın
Doğrudan uygulamada piyango biletinizin bir taramasını görüntüleyin. Ayrıca bilet seri numaranızı içeren bir e-posta alacaksınız.

Bildirim Alın
Oyuncular otomatik kazanan uyarıları alır, böylece hiçbir kazancı kaçırmazsınız.

Kazançlarınızın %100’ünü Elinizde Tutun
Daha küçük ödüller (genellikle 600$’a kadar) doğrudan Jackpocket hesabınıza gider. BÜYÜK kazançlar için, devlet piyangolarından ödülünüzü alabilmeniz için kağıt biletinizi size aktarıyoruz.

Resmi Piyango Kuryesi
Jackpocket, New York ve New Jersey’de resmi olarak kayıtlı ilk piyango kuryesidir. Oyuncular, bilet siparişi vermek için fiziksel olarak New York veya New Jersey’de bulunmalıdır.

İkramiye Başka Ne Yapabilir?
Favori çizimlerinizi otomatik oynatın, piyango sonuçlarını kontrol edin, ülke çapındaki ikramiyeleri takip edin, size en yakın piyango satıcısını bulun ve sorumlu oyun araçları ve kaynakları edinin.

Sorular, öneriler? Daha fazla bilgi için [email protected] adresinden bize e-posta gönderin veya support.jackpocket.com adresini ziyaret edin.

Jackpocket, piyangoyu oynamak için güvenli, emniyetli ve sorumlu bir yol yaratmaya kendini adamıştır. Siz veya tanıdığınız birinin kumar sorunu varsa ve yardım istiyorsa, 1-800-522-4700 numaralı telefondan Ulusal Sorunlu Kumar Konseyi ile iletişime geçin veya ncpgambling.org adresini ziyaret edin.

Oynamak için 18 veya daha büyük olmalıdır. Tüm hüküm ve koşullar için lütfen jackpocket.com/tos adresini ziyaret edin.

What's new

We’re rolling out the ability for us to offer new ways to use promo codes in the app. Stay tuned!

Bugs? POOF be gone.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.