Stadia Full Apk - FULL APK DOWN

Stadia Full Apk

 • Payment
Stadia, oynadığımız her yol için tek yerdir.
3.7/5 Votes: 26,673
Updated
20.01.2022
Requirements
6.0 ve sonrası
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Stadia, oynadığımız tüm yollar için tek bir yerdir.

Stadia, Google’ın sahip olduğunuz ekranlarda en sevdiğiniz video oyunlarını anında oynamanıza izin veren oyun platformudur. Stadia’ya erişim bizde – sadece oyunlar için ödeme yaparsınız. Oyunları doğrudan en sevdiğiniz uyumlu cihazlara aktarın. Wi-Fi veya Ethernet’in olduğu her yerde kurulumları, indirmeleri veya güncellemeleri beklemeden hazırdırlar.

Sahip olduğunuz ekranlarda oyun oynayın

Stadia oyunlarını dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlar ve Android cihazlarda oynayın. Stadia Controller ve Google Chromecast Ultra’ya sahipseniz TV’lerde de oynayabilirsiniz.

Ekrandan ekrana geçiş yapın

Oyununuzu bir ekranda duraklatın ve başka bir ekranda sorunsuz bir şekilde oynamaya devam edin. Nereye giderseniz gidin, oyununuz hazır olacak. Bulut tabanlı oyunların güzelliği budur.

Artık indirme yok

Bir oyun talep ettiğiniz veya satın aldığınız anda, oyun oynamaya hazırdır – indirmeleri veya oyun yamalarını beklemenize gerek yok. Stadia, sahnelerin arkasındaki oyunları günceller, böylece asla beklemek zorunda kalmazsınız.

Büyüyen oyun kataloğu

Stadia Pro aboneliğine her ay yenileri eklenen bir dizi oyun alın. Oyunları abonelik gerekmeden tek tek de satın alabilirsiniz. Her zaman daha fazla oyun ekleniyor.

İhtiyacınız olacaklar

Özel bir donanıma ihtiyacınız yok, sadece sahip olduğunuz ekranlar ve denetleyiciler. Oyunlarınızı Wi-Fi, kablolu veya mobil internet bağlantılarıyla oynayın (veri ücretleri uygulanır).

What's new

Minor bug fixes and improvements

Images

4 comments on "Stadia Full Apk"

 1. adile dogan says:

  Bir ay ücretsiz kullanın. Vpn ile girin. PUBG filan var. Fakat Ücretsiz kullanımda 1 euro çekti karttan ama normalde 10 euro olduğundan çok önemli değil.

 2. Murat Seyrek • 16 yıl önce says:

  Uygulama icerigini bile goremiyoruz. Ne icin ne satin alacağımızı bilmemiz gerekirdi. Böyle kendini beğenmiş satış taktiklerini bırakın artık. Apple sende dahil!!!

 3. Ays says:

  1 yıldız verenleri anlamıyorum sanal kart ekleyin 1 ay deneyin beğenirseniz devam edin hatta ben arkadaşımla pubg oynadım gercekten sizi anlamıyorum

 4. Yuri Filipov says:

  Sakin yuklemeyin para aliyolar 1 hafta iyun ounadim 500 tl pata yedim sakin yuklemeyin sakin!!!!!!!!!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.