getir: groceries in minutes - FULL APK DOWN

getir: groceries in minutes

2.11.0

Getir delivers groceries to your door in minutes, day or night.
4.7/5 Votes: 536,303
Version
2.11.0
Updated
18.01.2022
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
20M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Getir delivers groceries and home goods in minutes. Choose from more than 1,500 products and we’ll have them at your door in minutes, day or night.

Craving late-night snacks for your Netflix binge? Run out of milk and can’t leave the house? Need some ready-made cold brew so you can make it through Monday morning? Get super-fast delivery with Getir.

Why Getir?

At Getir, we deliver groceries to your door in minutes, day or night. It’s never been faster or easier. Browse more than 1,500 products, from tasty treats to household essentials. We’ve got a whole catalog of your favorite brands and products, including:

– Delicious snacks and deli items

– Soft drinks and bottled water

– Fresh produce

– Frozen food, ice cream, and dessert

– Personal and baby care products

– Home and pet essentials

You can also take advantage of special offers and discounts with our in-app promotions.

Whatever you choose on the Getir app, you can expect you delivery lightning fast. Because we know that your time matters now more than ever.

Why spend your time waiting hours for a delivery, when you can have your groceries brought to you in minutes?

Just download the app, place an order and it’ll be delivered to your home in minutes.

You can say goodbye to substitutions, too. We have a real-time inventory, so what you order is what you get. Getir’s delivery service is also contact-free to help you stay safe.

Download the Getir app today and get a discount on your first delivery!

What's new

Bu güncellememiz Getir’e giriş yapma şeklini değiştirmek isteyenlere geliyor! Artık profil ekranında giriş ayarları menüsünden bağlantı ayarlarını değiştirebilir, Google ve Facebook ile bağlan seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Şimdilik haberlerimiz bu kadar. Bir sonraki güncellemeye kadar kendinize iyi bakın.

Images

4 comments on "getir: groceries in minutes"

 1. Nur Ozkan says:

  Bir puanı bile hak etmiyor. Müşteri hizmetleri arayıp yalanlar söyleyerek siparişimi iptal ettirdi zorla!!!! Arıyorum şikayetimi anlatıyorum. Talep oluşturduk size geri dönüş sağlanacak diyorlar. Ama çözüm sunmuyorlar hep yalan hep yalan. Ben indirim kullanıp siparişimi oluşturmak için saatlerce uğraştım. Sistemleri zaten bozuk. Bir de vakit harcayıp uğraşıp zorla verdiğim siparişi iptal ettiler. Yoldan geri döndü siparişim. MAĞDUR OLDUM. Getir insanları kandırıyor!!!!

 2. Serhat Yılmaz says:

  Hayatımda gördüğüm en saçma uygulama ve insan sağlığını hiçe sayan bir iş yapıyorlar e mail adreslerine yazdım cevap vermediler düzenbazlar. Son kullanım tarihi bir kaç gün kalmış malzemeleri indirim olarak gönderiyorlar. Belli ki satılmıyor depoda kalıyor insana yamamak için bunu yapmışlar şeref yoksunları…… Bir yıldız dahi bunlara fazla

 3. Muzaffer Özbekler says:

  Telefonda diğer yemek uygulamalarda sorun olmamasına ve hızlı çalışmasına rağmen,Getir uygulamasında her şey o kadar yavaş,o kadar geç yükleniyorki anlatamam. Uygulama açılırken getir logosu dönüp duruyor yüklenene kadar 15-20 saniye geçiyor. Sonra restoranları inceleyeyim diyorsun her restorana tıkladığında 20 saniye daha bekliyorsun Getir logosu dönüp duruyor yüklüyor. Restoranda ürüne tıklıyorsun bi 10 saniye daha, ödeme adımına geçerken 15 saniye daha, yemek sipariş edene kadar yaşlanıyorsun

 4. Yavuz Çağhan Yetimoğlu says:

  Birincisi getirme ücretleri artık çok yükseldi. Zaten süpermarklerden daha pahalı olan ürünlere üstüne bir de yüksek getirme ücreti eklenince, buradan alışveriş yapmak mantığını tamamen kaybediyor. Fiyatlar böyle oldukça Migros’un kendi uygulamasından alışveriş yaparım daha iyi. Zaten Getir Yemek’i diğerlerine göre daha çok kullanıyordum. Ancak artık Getir gibi aracı uygulamalara para yedirmek istemediğim için yemek istediğim restoranı buradan seçip doğrudan telefonla sipariş vereceğim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.