Steel Rage: Mech Cars PvP War - FULL APK DOWN

Steel Rage: Mech Cars PvP War

0.181

 • Payment
Tüm dünyadan savaşçılarla olan Dinamik PvP nişancı. Arabalardan tank veya robot yapın
4.2/5 Votes: 68,982
Version
0.181
Updated
12.07.2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
167M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Ağır tanklardan ve dev savaş robotlarından bıktınız mı? ☠️Steel Rage🤖, çevrimiçi savaş arabaları nişancı savaş oyununu indirmek için acele edin! Mekanik arabalarla yeni ÜCRETSİZ PvP aksiyon nişancı oyununda dünyanın her yerinden oyuncularla savaşın. Savaş makinesini seçin, silahlarla, yeteneklerle savaşın ve savaşa saldırın. Makinelerinizi zevkinize ve dövüş stilinize göre yükseltin ve özelleştirin. PvP savaşının şampiyonu olun!

🛠️Tam özelleştirme
Dövüş tarzınıza uygun metal şövalye gövdesi, şasi, askeri silahlar ve yetenekleri seçin. Metal şövalyenizi daha şık hale getirmek için biraz renk ve kamuflaj ekleyin. Hızlı spor araba, zırhlı makine veya bükülmüş savaş robotu yapın. Her şey size kalmış!

🚓Tonlarca araba gövdesi
Wargame, düşmanları çarpık savaş öfkesinde alt etmek için benzersiz özelliklere ve görünüme sahip 13’ten fazla gövdeye sahiptir. Sedan, mini ve spor arabalardan kas, SUV ve minibüslere

💣Çeşitli PvP silahları
Metal şövalyeler için hafif, orta ve ağır askeri mekanik silahlar. Makineli tüfekler, AP mermileri, füzeler. Kanunsuz taktiklerinizin çarpık nişancı silahlarını seçin!

🏎Her türlü sürüş stili için şasi
Herhangi bir savaş makinesi için farklı şasi seçin. Hızı artırmak için spor süspansiyonu, arazi kabiliyeti elde etmek için SUV süspansiyonunu ve hatta 6 tekerleği kullanın veya savaş sırasında manevra kabiliyetini artırmak için tank paletlerini ve çelik robotik örümcek uzuvlarını seçin

🔮Taktik savaş oyunu yetenekleri
Eşsiz PvP yeteneklerine sahip bükülmüş tankı tamamlayın. Mekanik robot gibi daha iyi savunma için enerji kalkanı giyin, taktik manevralar için nitro takviyesi kullanın veya pusudan saldırmak veya taktik bir geri çekilme yapmak için görünmez olun. Savaşın gidişatını değiştirmek ve metal kanunsuz makineleri arenadan çıkarmak için yetenekleri doğru zamanda kullanın!

🛠Birçok taktik fırsat
4 farklı silaha kadar monte edin ve hepsinden bir tank gibi bir salvo yapın veya taktikleri kullanın ve herhangi birini doğru zamanda ateşleyin. Kendinizi robot gibi bir enerji kalkanıyla koruyun ve bir makineli tüfek ve AP mermisi barajıyla düşmanları yıldırın. Füzeleri siperden fırlatın ve kendinizi gizlemek için görünmezliği kullanın. Veya düşmanları hızla geçmek için nitro güçlendirmeyi kullanın

🌎Muazzam arenalar
Kırsaldan şehre keşif ve manevralar için geniş alanlar. Muhteşem arenaları keşfedin ve araziyi, binaları ve diğer siperleri avantaj için kullanın. Düşmanların hiç şansı olmayacağından emin olun!

⚔️Tam ölçekli savaş
Her maçta 30’a kadar savaş makinesi. Dinamik 6v6 savaşlar. Daha da fazla savaş ve taktik çeşitliliği, her maçı benzersiz kılıyor!

📡Çevrimiçi PvP savaşı
Dünyanın her yerinden şampiyonlarla nefes kesici çapraz savaşlarda savaşın! En havalı çelik şövalye ile en iyi dövüşçü olun ve skor tablolarından düşmanları aşın!

💻Güzel 3d grafikler ve görseller
İyice ayrıntılı arabalar ve çapraz geçişli arenalar. Canlı mekanik tetikçi nişancı oyununda destansı patlamalar! Aksiyon sırasında harika grafiklerin tadını çıkarın!

⚙️Deneme özgürlüğü
Kendi kanunsuzunuzu bulana kadar farklı savaş oyunu yapılarını test edin. Mümkün olduğunda her yerde savaşın! Aksiyon oyununda enerji veya başka kısıtlamalar yok!

🕹Kolay kontroller
Sezgisel makine kontrolleri ayarlarda değiştirilebilir ve kullanışlı kullanıcı arayüzü, makinenizin hemen bir savaşa katılmasına izin verir!

📱Görüntüleri değiştirin
Aksiyon oyununun zayıf cihazda bile çalışmasını ister misiniz? Metal şövalyenize en uygun grafik setini seçin!

🚜🔥Çevrimiçi PvP nişancı aksiyonu! Tarzınıza uygun bir metal şövalye seçin, yükseltin ve özelleştirin ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın dünyanın her yerinden düşmanları aşın! 2022’nin çevrimiçi savaş oyununda düzenli güncellemeler ve yeni içerikler kanunsuz savaşçıları bekliyor!

Çevrimiçi bükülmüş çapraz ☠️Steel Rage🤖’e katılın, oyunu hemen ücretsiz indirin!

Not:
Sevgili kullanıcılar! Sürekli olarak yeni içerik oluşturmak, oyunu, grafikleri ve optimizasyonu geliştirmek için çalışıyoruz! Hata veya sorun bulursanız lütfen bize yazın

👨🏽🎅🏽Oyun hakkında soru sormak veya arkadaş bulmak ister misin?
FB: www.facebook.com/GDCompanyGames
Anlaşmazlık: https://discord.gg/qRHp8Qe
Destek: [email protected]

What's new

hotfixes

Images

4 comments on "Steel Rage: Mech Cars PvP War"

 1. kerim Gok says:

  Maddi durumu iyi olmayan arkadaşlar indirmenizi tavsiye etmiyorum oyuna para yatırmayan belli bir yere kadar ilerleyebiliryorsunuz sonrası bir çok oyunda olduğu gibi para yatırmanız gerekiyor.

 2. TOPRAK 07.TV. says:

  Tamam oyun iyi ama çok zor olmuş karşıma hep güçlü rakip çıkıyor.Onun dışında oyun güzel kesinlikle indirebilirsiniz yapanın ellerine sağlık çok güzel olmuş.Bu arada buradan oyun yapımcısına sesleniyorum oyunda serbest sürüş ve serbest sürüş gelirse serbest sürüş online olsun.Bu kusurlardan dolayı 3 verdim ama yinede siz yükleyin oyun efsane hele grafikleri çok güzel

 3. Muhammed Fatih Oran says:

  Oyun çok güzel . Ama bazı şeyler gelse daha güzel olur. daha fazla araç, arkadaşlarınla girme , daha fazla mod ve dahası olsa çok daha güzel olur sürekli gelişen bu oyun olduğu için de ayrıca tebrik ederim.

 4. Muhammed Karimov says:

  Oyun çok güzel. Aptal yorum yazanlara inanmayın! İnternet yok demesi, oyunun hatt meşgulu geçirmeyen internet istemesi. İnternette 8 kişi eğer yoksa girip rahatlıkla oynayın. Bu arada grafikleri çok güzel.

Leave a Reply

Your email address will not be published.