Colorfy: Boyama Oyunları Full Apk - FULL APK DOWN

Colorfy: Boyama Oyunları Full Apk

 • Payment
Bu boyama kitabında çok sayıda resmi renklendirin.
4.1/5 Votes: 865,100
Updated
26.11.2021
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Colorfy, zaman öldürmenize, zihninizi rahatlatmanıza ve eğlenmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir sanat ve boyama oyunudur. Boyama oyunu, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tasarımlara sahip bir boyama kitabı şeklinde gelir. Boyama kitabında mandalalar, hayvanlar, desenler ve çiçekler gibi karmaşık ve basit sanatlar bulacaksınız.

Bu oyunu rahatlamanıza ve insanların depresif, üzgün ve verimsiz hissetmesine neden olabilecek günlük stresi azaltmanıza yardımcı olmak için yaptık. Bilim, renklendirmenin faydalarını kanıtlamıştır. İnsanları mutlu eder, stresin üstesinden gelmelerine yardımcı olur ve yaratıcılıklarını da ortaya çıkarır.

Geleneksel renklendirme yöntemi yorucudur. Oyunumuzla, bir kitap veya kalemle ilgilenme konusunda endişelenmenize gerek yok. Dijitalleşin ve hem çok eğlenceli hem de kullanımı çok kolay olan boyama oyunumuzun tadını çıkarın.

Boyama uygulamamız, her yaştan insan için basit ve karmaşık tasarımlarla zaman zaman güncellenir. Colorfy’ı bugün indirin ve eğlenin.

What's new

Küçük hata düzeltmeleri

Images

4 comments on "Colorfy: Boyama Oyunları Full Apk"

 1. Zumra Karacalli says:

  Güzel ama çoğu boyama ve kendi resmini oluşturman için premium üyelik istiyor. Bu yüzden üç yıldız kırdım.

 2. Melek Almış says:

  oyun çok güzel bence

 3. Elif Beyazatli says:

  Herşey paralı! Beş yıldız verdim çünkü parasız şeyler çok güzel. Ama bir unicorn ve at hayranı olduğum için onların hepsinin paralı olması beni çok üzüyo! Daha bugün indirdim ama daha önceden görmüş olduğum için bir şans daha vericem. Ama muhtemelen yakında silerim. Bir yerden sonra insan sıkılıyo! Beğenin görünsün!

 4. Fidan ahmetli says:

  Oyun cok güzel çünkü diğer boyama oyunlarında istediğin gibi boyayamyon ama bu boyama oyununda istediğin gibi boyama yapabiliyorum ve çok rahatlatıcı bir oyun.Oyunun yapımcılarına çok teşekkür ederim.😘🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.