Messenger Full Apk - FULL APK DOWN

Messenger Full Apk

344.0.0.8.106

Ücretsiz görüntülü grup sohbeti, görüntülü ve sesli aramalar ve kısa mesajlar.
4.1/5 Votes: 82,254,990
Version
344.0.0.8.106
Updated
18.01.2022
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Sınırsız kısa mesaj, sesli, görüntü arama ve görüntülü grup sohbeti özelliklerinin yer aldığı ücretsiz*, hepsi bir arada iletişim uygulamamızla istediğiniz zaman bir araya gelin. Mesajlarınızı ve kişilerinizi Android telefonunuzla kolayca senkronize edin ve istediğiniz kişiyle, istediğiniz yerden bağlantı kurun.

UYGULAMALAR ARASI MESAJLAŞMA VE ARAMA
Doğrudan Messenger’dan Instagram arkadaşlarınızla bağlantı kurun. Mesaj göndermek veya aramak için arkadaşlarınızın adını veya kullanıcı adını aramak yeterli.

KAYBOLAN MESAJ MODU
Sadece bir anlığına görülen mesajlar gönderin. Görülen mesajların siz sohbetten çıktığınızda kaybolduğu kaybolan mesaj modunu kullanmaya başlayın.

GİZLİLİK AYARLARI
Yeni gizlilik ayarları, size kimlerin erişebileceğini ve mesajlarınızın nereye iletileceğini seçmenize olanak tanır.

ÖZEL İFADELER
Söyleyecek bir şey bulamıyor musunuz? 🎉 ve 🔥 dahil olmak üzere seçebileceğiniz çok daha fazla ifade simgesiyle ifadelerinizi özelleştirebilirsiniz.

SOHBET TEMALARI
Sohbetlerinizi daha kişisel hale getirmek için Batik veya Aşk gibi eğlenceli tema ve renkler arasından istediğinizi seçin.

BİRLİKTE İZLEYİN
Bir araya gelemediğiniz zamanlarda Messenger Görüntülü Sohbeti ve Odalar ile videoları, TV programlarını ve filmleri arkadaşlarınızla birlikte izleyin. Her anı ve ifadeyi gerçek zamanlı olarak yakalayın.

ODALAR İLE GRUBU BİR ARAYA GETİRİN
Messenger’ı olmasa bile herhangi biriyle görüntülü grup sohbeti yapmak için bir bağlantı gönderin. Süre sınırı olmadan en fazla 50 kişiyle sohbet edin.

ÜCRETSİZ* GÖRÜNTÜLÜ ARAMALARLA BAĞLANTIDA KALIN
Sınırsız canlı görüntülü sohbet ile arkadaşlarınızı ve ailenizi yakınınızda tutun. Yüksek kaliteli ses, yüksek çözünürlüklü video ve yüz filtreleri gibi interaktif video özellikleriyle en fazla 8 kişiyle grup olarak görüntülü aramalar düzenleyin.

SINIRSIZ, ÜCRETSİZ* MESAJLAŞMA VE TELEFON ARAMALARI
Telefon numarası alıp vermeyi bırakın ve dünyanın öbür ucunda olsalar bile Facebook arkadaşlarınıza bir mesaj gönderin. Cep telefonunda, tablette ve sitede yüksek kaliteli sesli ve yazılı mesajlaşmanın keyfini çıkarın.

KARANLIK MODUNDA IŞIKLARI KAPATIN
Sohbet arayüzünün renklerini karartan yeni ve şık bir görünümle gözlerinizi biraz dinlendirin.

SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ MESAJLAR KAYDEDİN VE GÖNDERİN
Mesajlaşmak yetmediğinde, kayıt düğmesine basıp sesli mesaj gönderin. Konuşun, şarkı söyleyin, kendinizi sergileyin veya haykırın.

ÇIKARTMA, GIF VE İFADE SİMGELERİYLE KENDİNİZİ İFADE EDİN
Yaratıcı yönünüzü göstermek için özel çıkartmalar kullanın. Görüntülü aramalara efekt ve filtreler de ekleyebilirsiniz.

DOSYA, FOTOĞRAF VE VİDEOLAR GÖNDERİN
Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz dosya sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.

PLANLAYIN VE GERÇEKLEŞTİRİN
Anketler ve daha fazlası ile bir araya gelmek için planlar yapın. Bir buluşma noktası önerin veya sadece birkaç dokunuşla konumunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza nerede olduğunuzu söyleyin.

GÜVENLE VE KOLAYCA PARA GÖNDERİN (Yalnızca ABD’de)
Banka kartınızı, PayPal hesabınızı veya yeniden yüklenebilir ön ödemeli kartınızı (tek kaynaklı kartlarla sadece para gönderilebilir) ekleyerek doğrudan uygulamadan arkadaşlarınız ve ailenizle güvenli ve kolay şekilde para gönderip alın.

İŞLETMELERLE SOHBET EDİN
Rezervasyon yapmak, müşteri desteği almak, fırsatlar bulmak ve daha fazlası için en sevdiğiniz işletmelerle kolayca bağlantı kurun.

SMS MESSENGER’A GELİYOR
İletişimde kalmak için birden fazla uygulama açmanıza gerek yok. SMS ve Messenger için tek bir uygulama kullanın.

FARKLI PLATFORMLARLA UYUMLU
Site, Portal ve diğer bir dizi cihazda arkadaşlarınızla sohbet edin.

Gizlilik İlkesi: https://www.facebook.com/about/privacy/

Messenger kısa mesajları ve görüntülü grup sohbeti hakkında buradan DAHA FAZLA BİLGİ ALIN: http://messenger.com (http://messenger.com/)

* Veri ücretleri geçerlidir

Bazı Messenger özellikleri, ülke veya bölgenizde kullanılmıyor olabilir.

Images

Related apps

4 comments on "Messenger Full Apk"

 1. Ahmet Sayın says:

  Ffukfmfllfkfkgkmgmgmmmvmlobpju de ne yapacak ya bunu bir y yav usta servisi ve yok ya ne yapacak yeni yeni hpvhvpy ne tür önlemler almak için lütfen aşağıdaki linke tıklayın bu isi sal tem ne zaman açıklanacak ne demek istediğimi anlayacaksınız de ne görsün bu konuda benim gibi seveni katıldı başkan Ahmet hakan demir adam ben bir hayal olur ve yok abisi ne demek olduğunu ifade ederek şöyle de ben bir ortamda bulunan ve PP kapak fotoğrafını gör ne demek öğrenin ve PP dokuma ve örme san ltd üretic

 2. Mustafa Ufak says:

  Uygulamanın en güzel şekli 20 yıl önce webde kullanılan Msn Messengerdi. Süre içerisinde birçok gelişme oldu. Mobildeki kullanımı da çok iyi. Özellikle sesli görüşmelerdeki kalitesini tek geçerim.

 3. Zeliş Ayvazoğlu says:

  Mesajlarımın %90ı gitmiyor. İnternete bağlı olmasına rağmen bağlantı yok olarak görünüyor ve mesajlar gelmiyor. İnterneti algılaması için telefonu kapatıp açıyorum. Düzeliyor 10 dk sonra gene hata veriyor

 4. Arjen Ayebe says:

  Logo ve renk hiç olmamış insanlar yanlış anlar böylece bir sonraki şey de eski şeyine dönmesini istiyoruz onun dışında hala bir güncelleme gelmedi nedense bir şeyler yapılması gerekiyor bence bana göre ama o bile yok açıksası bende rahatsız oluyorum bu duruma çok güzel olmamış ki bile bunu beğenmedim eski sürüme dönüş için bir güncelleme gerekiyor aslında bana göre biran önce çözüm bulunması lazım özelikle tema rengine de çözüm gerekiyor bence bana göre bu tarz şeyleri görmez den gelmeyin artık.

Leave a Reply

Your email address will not be published.