Etsy: Buy & Sell Unique Items - FULL APK DOWN

Etsy: Buy & Sell Unique Items

El yapımı, vintage ve yaratıcı malların küresel pazarda Mağazalar
4.9/5 Votes: 621,402
Updated
24.01.2022
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Etsy uygulaması, milyonlarca benzersiz ürünü doğrudan telefonunuzdan ve tabletinizden satın almanızı sağlar. İster büyük ister küçük anlar için her şeye sahibiz: el yapımı ürünler, eski ürünler, yaratıcı ürünler, özel ürünler – herkes için bir şeyler var. Bunun gibi yaratıcı bir pazar yeri yok. Etsy uygulamasıyla arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye satın alabilir, hatta kendiniz için küçük bir şeyler alabilirsiniz.

Etsy uygulamasıyla, istediğiniz tüm keyifli, kişiselleştirilmiş, benzersiz öğeleri keşfetmek inanılmaz derecede kolay. El yapımı takılar, dolabınız için eski ürünler, eviniz için özelleştirilmiş mobilyalar, mutfağınız ve banyonuz için günlük malzemeler, yaratıcılığın akışına yardımcı olacak DIY kitleri ve çok daha fazlasını içeren küratörlü koleksiyonlara göz atın.

Ayrıca, düğünler, yıldönümleri, doğum günleri, tatiller veya mezuniyet gibi büyük bir gün yaklaştığında, benzersiz gün hediyeleri için gidilecek yer Etsy’dir.

Etsy uygulaması aradığınızı bulmanızı kolaylaştırır.

• Daha sonra istediklerinizin daha fazlasını keşfetmek için favori eşyalarınızı ve mağazalarınızı kaydedin. Size zaman kazandırır ve gelecekte size daha kişiselleştirilmiş öneriler sunar.
• Favori mağazanız yeni ürünler eklediğinde veya favori ürünleriniz indirime girdiğinde bildirim alın, böylece özel indirimleri veya sınırlı sürümleri kaçırmazsınız.
• Mağaza sahipleriyle doğrudan sohbet edin ve öğelerin yalnızca sizin için özelleştirilmesini sağlayın. Çoğu mağaza sahibi hızlı yanıt verir ve sadece sizin için bir şeyler yaratmayı sever!
• Ödeme sırasında Google Pay dahil olmak üzere eksiksiz ödeme seçeneklerimizi kullanarak ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak kolaydır.
• Sipariş takibi mi istiyorsunuz? Siparişiniz kargoya verildiğinde ve daha da iyisi, teslim edildiğinde size haber vereceğiz!
• Etsy tüm dünyada konuşuluyor! İngilizce, Almanca, Fransızca, Felemenkçe, İtalyanca, İspanyolca, Lehçe, Japonca, Portekizce veya Rusça olarak göz atabilirsiniz.

Etsy’de sevdiğiniz bir şeyi bulmak için daha iyi bir zaman olamaz. Uygulamayı bugün edinin!

Destek sayfamızı ziyaret edin: http://www.etsy.com/help/

What's new

Going somewhere fun? Take us with you, right on your phone! That way, you'll never miss a new item or a flash sale from that small shop you're low-key obsessing over. You know the one – that great seller who answers every question with a smile. And, they always write a sweet note for you to find when you open your beautifully wrapped order. Take care and talk soon, friend!

Images

4 comments on "Etsy: Buy & Sell Unique Items"

 1. Sevim Özer says:

  Bayıldım, harika bir tasarım.

 2. Mehmet Korkmaz says:

  Türkce yazilimi gelmesi lazım en kısa zamanda

 3. ismail Gencoglu says:

  yıllardır kullanıyorum güvenilir bir uygulama

 4. Ahmet Bayrakdar says:

  Türkçe dil desteği kesinlikle olmalı umarım bir an önce yapılır

Leave a Reply

Your email address will not be published.