Sell on Etsy - FULL APK DOWN

Sell on Etsy

 • Payment
Etsy Sat ile yeni yerlere Etsy dükkanı almak.
4.5/5 Votes: 70,209
Updated
19.11.2021
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Sadece satıcılar için bizim app, Etsy Sat, kolayca hareket halindeyken işinizi yönetmenizi sağlar. , Müşterilere yanıt dükkanın istatistikleri görmek ve siparişlerinizi yönetmek.

Etsy Satacak kolaylaştırır:

Snippet’lar ile –Save süresi: postanede kuyrukta bekleyen? Parçacıklar özelliği hızlı bir şekilde en sık yanıtları kaydederek müşterilere yanıt verme olanağı sağlar.

Tüm resmi –Get: görüşlerinize, ziyaretler, siparişler, sık ve satış geçmişine yakından izleyin.

–Stay haberdar: “Yazar Kasa” Birisi, bir öğe satın Size yeni Convo veya favoriler dükkan veya ürün gönderdiğinde bulmak. (Ayarlar bölümünde Bildirimlerinizi özelleştirme).

, Sevk olarak satılan siparişleri, işareti öğeleri yenilemek, Access, açık ve tamamlanan siparişleri özel notlar eklemek ve ürün yolda zaman alıcı bilmeleri bildirimleri nakliye gönderin: siparişlerinizi –Manage.

girişlerinizi –Access: Oluşturma, düzenleme yenilemek ve Doğrudan uygulamadan listeleri yayınlamak. fotoğraf yüklemek ve yerinde bir liste yapmak için kamera kullanın. Erişim dükkanı bölümleri ve hızlı düzenleme için kalem varyasyonları. Etkinleştirme ve bir dokunuşla öğeleri devre dışı bırakın. Kim telefonunuz tüm bu yapabileceğini biliyordum.

Bu uygulamayı kullanmak için bir Etsy dükkanı olması gerekir. www.etsy.com/sell de başlayın.

Images

4 comments on "Sell on Etsy"

 1. Harun YUKSEL says:

  Şuan için yeterli, memnunum. Sadece, PTT için kargo takip linkine tıklayınca direk yönlendirmiyor. Link düzenleme ihtiyacı var. Bunu söyleyebilirim.

 2. Ali YARGI says:

  Uygulamanız kesinlikle senkronize çalışmıyor, gelen bir mesajı bile zamanında iletemiyorsunuz. İkinci bir hesap açtım onun için doğrulama kodu bile gönderenediniz günlerdir.

 3. Nigar YILDIRIM Babur says:

  Bizim gibi küçük işletmeler ve el işçiliğiyle uğraşanlar icin cok guzel bir platform

 4. Emrah Vardar says:

  İlk satışımızı 2 hafta içinde yaptık. İşlemleri kolaylaştıran bir uygulama

Leave a Reply

Your email address will not be published.