Wish-Alışveriş Artık Eğlenceli - FULL APK DOWN

Wish-Alışveriş Artık Eğlenceli

21.12.2

Erkekler için en iyi uygun fiyatlı alışveriş uygulaması!
4.6/5 Votes: 13,806,379
Version
21.12.2
Updated
14.01.2022
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
28M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

⭐ Erkekler için en kullanışlı, uygun fiyatlı alışveriş uygulamasına hoş geldiniz —milyonlarca kaliteli üründe %60-90 indirim. Bir erkeğin ihtiyaç duyabileceği her şey, hepsi tek bir noktada.👇

AVM’yi boşverin! Aşağıdaki ürünleri Wish’ten alıp hem zamandan hem paradan kazanın…

Popüler giyim 👖👔👕

Ayakkabı 👟👞👟

Elektronik ⌚🎧📱💻

Aksesuarlar 🧢🕶🎒

Aletler ve Dronlar 🛸🚁🔥

Spor ve Açık Hava ⚽🏃🚲🏀

…ve çok daha fazlası!

Wish, sizin gibi 500 milyondan fazla kullanıcının dünyanın her yerinden satıcılarla bağlantı kurmasını sağlayan bir pazar yeridir. 🌍 Ürünlerin doğrudan satıcılardan geliyor olması Wish’te daha düşük fiyatlar ve birçok çeşit olması demektir!
Erkekler Wish’i fazla para harcamadan harika görünmek ve hissetmek için kullanıyor. 😎

Ödüller kazanın
Ekstra indirimler kazanın
Marka ürünlerde tasarruf edin
Detaylı ürün incelemeleri
30 gün içinde iade hakkı
Sipariş izleme
Güvenli satın alım
Özel müşteri desteği

Wish’te satılan 200 milyon ürün arasında sizi birçok muhteşem fırsat bekliyor. Hemen indirin ve tasarruf etmeye başlayın! 👉

WISH ve W logosu, ContextLogic Inc. şirketinin ABD Patent ve Ticari Marka Ofisinde ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır. Tüm hakları saklıdır.

What's new

New features and improvements

Images

4 comments on "Wish-Alışveriş Artık Eğlenceli"

 1. emine özel says:

  İlk kez alışveriş yaptım. Aldığım ürün birebir aynıydı. Paketleme de gayet iyiydi. Buradaki olumsuz yorumları okuyunca ürkmüştüm ama ben memnun kaldım. Siparişim ertesi gün gönderime çıktı ve yirminci gün elimdeydi. Promosyonlar beklenirse daha uygun fiyatlar oluyor. Kargo ücreti ekstra olmasına rağmen, promosyon indirimiyle ürünü kendi fiyatından çok daha düşük bir ücrete aldım. Gümrükte birkaç gün bekliyor, benim aldığım ürün 1.5 kg. Ağırlığındaymış, gümrük de 80 liraydı.

 2. Selim Sevencan says:

  Dolandırıcı bunlar, 6 ay ürünü beklediğime mi yanayım 3 aydır “sorununuz çözüldü mü” den başka bir şey bilmeyen zeka özürlü müşteri hizmetleriyle olan yazışmalarda mı yanayım bilemedim.6. Ayda geldiğimiz nokta ÜRÜN? “YOK” para? “PARA DA YOK” ;iade süresi geçmiş???.Film gibi alışveriş!!! isteyenler hariç kesinlikle uzak durun.Ürün takip krokisi İst. Havalmanına 5 ay önce gelmiş, sonra buharlaşmış, benim param gibi.. Ödediğiniz parayla şık bir “ulaşım krokisi” sahibi olabilirsiniz.Hırsızlar..

 3. Baris Demirel says:

  Bence kimse indirmesin.Müşteri hizmetlerine anında ulaşılmıyor. Bir mesaj gönderiyorsun 1-2 hafta sonra cevap geliyor. Berbat bir uygulama. Birçok dolandırıcı firma ile çalışıyorlar. Para iadesini düzgün yapmıyorlar. Ben aldığım ürünü geri göndermek istedim. Firma bana %50 indirim yapıp kabul edersen ürün sende kalsın dedi. Parayı ödediğim halde kalan %50 kısmınına faiz ekleyip paranın tamamını istediler. Yaklaşık 4 aydır bunlarla ugraşıyorum.

 4. Kemal Ergun says:

  Wish com sitesinde satışa sunduğu ürünlerin orijinal resimlerini gösteriyor ( yayınlıyor ) Ama sipariş verip kredi kartından ilan edilen fiyatın üstünde bir ücret tahsil ediyorlar buda yetmezmiş gibi; gönderdikleri ürünler “EMİTASYON” yani ürünün orijinali değil vasat en kalitesiz oyuncak gibi bir ürün gönderiyorlar tabii onu da gönderirlerse..!! Kısaca kim ne yorum yazarsa yazsın güvenilmez bir site…Sipariş verdikten sonra sorununuza bir çözüm de bulamıyorsunuz…!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.