CoinMarketCap - Kripto Fiyat Grafikleri & Verileri - FULL APK DOWN

CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri & Verileri

3.3.28

 • Payment
Bitcoin, Ethereum için Canlı Kripto Grafikleri ve Kripto Fiyat belirteçleri,
2.8/5 Votes: 30,131
Version
3.3.28
Updated
20.01.2022
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
34M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Coin Piyasa Değeri uygulaması, kullanıcıların; Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, EOS, Tron ve 2000+ fazla coin ve token gibi favori kripto para birimlerini takip etmesini sağlayan ücretsiz bir kripto para uygulamasıdır. Fiat, coin ve token haberleri ve kripto para karşılaştırma araçları da dahil olmak üzere, piyasa değeri ve sıralaması, fiyat uyarıları, şamdan grafikleri, portföy takipçisi, para birimi dönüştürücüsü ile piyasadaki en iyi kripto para uygulamasıdır. Bitcoin’den altcoin’lere kadar tüm doğru ve gerçek zamanlı oranları tek bir yerde, bildiğiniz ve güvendiğiniz kripto para veri yetkilisinden elde edin.

CoinMarketCap Kripto Para Piyasa Takibi ve Sıralaması
Eğer kripto ve blockchain projelerine yatırım yapıyorsanız, bu uygulama onların durumlarını ve hareketlerini takip etmek için gerekli bir uygulamadır. Açıklamalar ve grafikler alın – şamdan grafikler ve günlük geçmişe yönelik OHLC ve hacim verileri de dahil.

Kripto Para Alım Satım Sıralama Verileri
Başlıca kripto para alım satımlarından canlı Kripto Para verileri ve size CoinMarketCap’den 16,000+ fazla kripto para piyasasını takip etmek için size güçlü araçlar verir. Piyasa verileri ve alım satım oranları, hacimleri ve kripto para/Bitcoin grafikleri de mevcut. Her aktif alım satım piyasası için ayrıntıları ve ücret yapılarını alın.

Global Kripto Para İstatistikleri
Kripto Para yatırımcıları; Toplam Piyasa Değeri, BTC Hakimiyeti, ETH Hakimiyeti, kripto para birimi adedi ve daha pek çok ayrıntı ile önemli kripto para ölçümleri hakkında son gelişmeleri takip edebilir. Genel kripto para piyasa performansını kontrol edin ve bugün sektörün ne durumda olduğunu öğrenin.

Kripto Para Portföy Takibi ve Kripto Para İzleme Listesi
Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Bitcoin Cash, EOS, Tether, Binance BNB, Stellar, Cardano, Monero, Doge ve 2000+ fazla daha pek çoğu gibi coin, altcoin ve tokenler’den en güncel fiyatlarla kripto para portföyünüzü takip edin. USD, EUR, JPY, KRW, CNY gibi 90+ fazla fiat para biriminde; BTC, ETH, XRP, LTC gibi kripto para temellerinde ve Altın ve Paladyum gibi değerli metallerde kripto para portföyünüzü görüntüleyin. CoinMarketCap fiyat verileriyle kripto para portföyünüzün durumunu ve performansını takip edin. Yeni işlemler yaparken basitçe ekle ve topla arayüzü ile kripto para varlıklarınızı güncelleyin.

Kripto Para Biriminden Fiat Para Birimine Dönüştürmek için Kripto Para Dönüştürücü Hesaplama Aracı
CMC Hesaplama aracını ve de güçlü kripto para fiyat dönüştürücüyü kullanarak Bitcoin, Ethereum, XRP ve daha pek çok altcoin’i (kripto paradan kripto paraya, kripto paradan fiat para birimine veya kripto paradan değerli metallere) dönüştürün. Coin Market Cap uygulamasının fiat para biriminden fiat para birimine dönüşüm yapan güçlü bir aracı da vardır, seyahat paranızı dönüştürmenize gerektiğinde döviz alım satımı için mükemmel (FX).

Kripto Para Fiyat Uyarıları
En ufak cent’lere kadar fiyat uyarıları ayarlayın ve hedeflerinizi hiç bir zaman kaçırmayın. Hızlıca ve kolayca bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin fiyatlarını takip edin ve fiyat belirlediğiniz eşiğin üstüne çıkarsa veya altına düşerse bildirimler alın. CoinMarketCap uygulamasında bulunan 2000+ fazla kripto para biriminin her biri için uyarılar ayarlayın.

Canlı Kripto Para Fiyat Grafikleri – Kripto Para Birimlerinin Performanslarını Karşılaştırın
Son 1 saat, 24 saat, 7 gün, 30 gün, 90 gün, 1 yıl ve piyasadaki tüm zaman boyunca kripto para birimlerini fiyat, piyasa değeri ve hacme göre karşılaştırın. Kripto para performansını karşılaştırın ve kripto para birimi değişikliklerini ve artışlarını zaman içerisinde takip edin.

Portföy Haberlerinize Özel Kripto Dijital Varlıklar
En son kripto para haberlerini takip edin! CoinMarketCap ilgi alanlarınızdaki en güncel haberleri toplar, böylece güncel bir gelişmeyi asla kaçırmazsınız. CoinMarketCap’ten sektördeki en iyi kripto para haber şirketlerinden en güncel değerlendirmeleri alın.

What's new

Yeni alfa özelliğimizi test edin - “Canlı Sohbet” jeton ayrıntı sayfalarında.

Images

4 comments on "CoinMarketCap – Kripto Fiyat Grafikleri & Verileri"

 1. Umut Ünlü says:

  Sec xrp yerine sizi incelemesi gerekir insanların parasına çöküyor ve coinleri (shiba gibi) kendi çıkarlarınız için manipule ediyorsunuz. Tam anlamıyla insanları kandırmak sizin işiniz..!

 2. furkan gülpınar says:

  Uygulama güzel ancak son eklenen coinleri anında göstermiyor şu şekilde anlatıyım saat 20:00 da girip bakıyorum herhangi birşey yok saat 20:05 de girdiğimde yarım saat önce diye coin paylaşılıyor ve buda çok önemli birşey çünkü yeni listelenen coini ilk dakikada almak önemli olan siz listelendikten yarım saat sonra eklendi diyorsunuz bu hatayı çözmeniz gerekiyor

 3. Hamza Kaya says:

  Eger bağımsız bir platform iseniz, Shiba Inu ya yapılan bu itibarsizlastirma çalışmaları da neyin nesi?? Bir shiba yatırımcısı olarak bundan zarar görüyorum ve uygulamanızı tepki olarak arasında siliyorum! Bu bir oyun degil!

 4. Perihan Akinci says:

  Saçma bi uygulama olmuş tamamen güvensiz geldi bana shibainu token alım yapicaktim fakat shiba tweetir hesabından sizlerin sahte ağlar kurdunuzu duyurması ardına tüm hesapları ve işlemleri iptal ettim bence açıklama yapmanız lazım shiba gibi kullanıcısı fazla olan bi altcoini bu denli kötü amellere kullanmak sizleri. Zararına olucagi asikar

Leave a Reply

Your email address will not be published.