CloutHub: Social Media Done Right - FULL APK DOWN

CloutHub: Social Media Done Right

2.0.31

  • Payment
CloutHub, Olumlu Paylaşmak ve İşbirliği Yapmak İçin Yeni Nesil Bir Sosyal Ağdır.
3.6/5 Votes: 1,475
Version
2.0.31
Updated
24.09.2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
2,4M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

CloutHub, önemli sivil, sosyal ve politik meseleler, önem verdikleri nedenler ve kampanyalar yapan insanlar için önyargısız bir sosyal ağdır.

CloutHub, Halkın platformudur. Ücretsiz konuşmayı destekliyor, kullanıcı gizliliğini koruyor ve üyelerimizin önem verdikleri sorunları etkilemelerini sağlıyoruz.

Sosyal ağ oluşturmanın gücünü, olumlu bir fark yaratma tutkusu olan insanları bir araya getirmek ve onlara benzer fikirli üyelerle bağlantı kurmalarını, önem verdikleri konuları etkilemeleri, savunmaları ve özgürlüklerini korumak için organize etmeleri için araçlar ve kaynaklarla güçlendirme, liderlerini sorumlu tutmak için işbirliği yapın ve harekete geçin ve insanlar için güç dengesini yeniden sağlayın.

Üyelerimizin yapabileceği tek noktadan çevrimiçi bir buluşma yeriyiz
 
  – akıllı tartışmalara ve tartışmalara katılmak,
  – yeni bağlantılar kurun, arkadaşlarınızla sosyalleşin,
  – haberlerinizi alın, değerli kaynaklara erişin,
  – içerik görüntüleme ve paylaşma, gruplara katılma ve
  – yaşamlarını, topluluklarını ve ülkelerini etkileyen sorunları ele almak için gerçek yaşamda harekete geçmek.

İster deneyimli bir siyasi aktivist, ister bir topluluk lideri, ister çocuğunuzun okulunda neler olduğundan endişe duyan bir ebeveyn olun, CloutHub sizin için bir platformdur.

Bugün Ücretsiz Bir CloutHub Hesabı Oluşturun – Clout Alın!

Aşağıdakileri destekliyoruz:

  – Serbest Konuşma: Bugünün kilit konuları ve konuları hakkında ne düşündüğünüzü söyleme ve söyleme hakkınızı onurlandırıyoruz.

  – Gizlilik: Kullanıcı gizliliğini koruyoruz. Veri madenciliği, takip veya kullanıcı verisi satışı yok. CloutHub, kullanıcıların güvenebileceği bir platformdur.

  – Güçlendirme: CloutHub, insanları önem verdikleri sorunları ele alma, etkilerini artırma ve takip etme ve fark yaratma konusunda güçlendirmek için tasarlanmıştır.

  – Önyargısız: CloutHub herkes için tarafsız bir platformdur – Sol, Sağ ve ikisi arasında açıktır. Şartlar ve Kurallarımız herkese eşit olarak uygulanır.

  – Hepsi Bir Arada: CloutHub kullanıcıları mevcut platformlarda yaptıkları her şeyi yapabilir, ayrıca toplumlarında, topluluklarında ve ülkelerinde tek bir yerde olumlu bir fark yaratabilirler.

CloutHub, herkese açık bir forum, haber odası, video paylaşımı, messenger, içerik kanalları ve gelecekteki birçok ek özelliğe sahip gruplar gibi özellikleri içeren müşteri odaklı, sağlıklı, temiz ve sorumlu bir sosyal ağ platformudur.

Bugün CloutHub’ı indirin ve fark yaratmaya başlayın!

What's new

Fixes share to CloutHub, and other minor fixes

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published.