HeroesTD: Esport Tower Defense - FULL APK DOWN

HeroesTD: Esport Tower Defense

0.1.7

HeroesTD - Esport Kule Savunma Oyunu
4.1/5 Votes: 608
Version
0.1.7
Updated
25.01.2022
Requirements
4.4W ve sonrası
Size
123M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Birkaç bin yıl önce, Aeon Disk hala gezegenimizin adıyken, yüksek ruhsal varlıkların gelişmiş bir uygarlığı dünyayı yönetiyordu. Sahip oldukları bilgi ve teknoloji ile insanların yüzyıllarca refah içinde yaşayabilecekleri bir dünya yarattılar.

Aeon Disk’te toplum 2 sosyal sınıfa ayrıldı: Cloudspire’da yaşayan Yüksek Sınıf ve Cloudspire – Eden’in altındaki yeşil arazide yaşayan Düşük Sınıf. Bununla birlikte, Yüksek Sınıfın gözünde Eden, yalnızca alt sınıfların veya ailelerinin dışlanmışlarının bir Bahçesiydi.

Uzun yıllar boyunca bu bölünme, Aeon Disk’in toplumu içinde, özellikle Birinci Çağ’a yol açan Vargans olayı içinde geri dönüşü olmayan çatışmalara neden oldu.

Birinci Çağ boyunca, bu uzak diyarda birçok kahraman ortaya çıktı. Büyük güçlerinin yanı sıra, yıllarca süren iç çatışmalar ve yıkımlar da yaşandı. Aeon Disk paramparça oldu ve ardından Shattered World’e dönüştü – sadece en büyük görkem ve mutlak güce sahip en bilgili kahramanların hakim olabileceği toprak.

Yüksek Sınıf, güç kontrollerini korumak için, zamanın en güçlü yedi kahramanından oluşan Yediler Konseyi’ni kurdu: Blanka – Mistik, Phiroth – Paladin, Fadur – Viking, Fahn – Büyük Usta, Montblanc – Pençe, Glenn – Kılıç Ustası, Balthazar – Büyük Usta.

Yeni ortaya çıkan Kahramanları ortadan kaldırmak için kampanyalar başlattılar. Savaşlar patlak verdi, Kahramanlar da bir araya geldi ve kendilerine ait olanı geri almak için İttifak’ı kurdular.

Kahramanlara topraklarınızı savunmaları için komuta eden en iyi Savaş Lordu siz misiniz? HeroesTD – Esport Tower Defense Game’e şimdi katılın!

What's new

Fix bug stuck Coop Mode

Images

A comment on "HeroesTD: Esport Tower Defense"

  1. Ldonardo Dicaprio says:

    Very Good Project

Leave a Reply

Your email address will not be published.