Busuu: Yabancı dil öğren - FULL APK DOWN

Busuu: Yabancı dil öğren

22.0.0.647

 • Payment
Ana dili İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça olan kişilerle dil öğren.
4.4/5 Votes: 464,531
Version
22.0.0.647
Updated
21.12.2021
Requirements
5.0 ve sonrası
Size
46M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Busuu dil öğrenme uygulamasına merhaba deyin! Dünya çapında 100 milyonu aşkın kişi İngilizce konuşmak, Fransızca veya İspanyolca öğrenmek, Almanca eğitimi almak, Rusçayı denemek ve Arapçayı sökmek için bu uygulamayı tercih ediyor. Şimdi sıra sizde!

İngilizce öğrenin

İster iş hayatınızda ister seyahatlerinizde akıcı şekilde İngilizce konuşmak için online kursumuza katılın. İngilizce eğitimi almak için emin ellerdesiniz.

Almanca öğrenin

Almanca öğrenerek iş hayatınızda başarıya ulaşmak mı istiyorsunuz? Dil bilgisinden sözcük dağarcığına kadar istediğiniz alanda kendinizi geliştirmek için kursumuzdan yararlanın.

Arapça öğrenin

Amacınız ister Arap alfabesini öğrenmek ister akıcı Arapça konuşmak olsun; size yardımcı olmaya hazırız. Arapça eğitimi ile dünyada en çok konuşulan altıncı dille tanışabilirsiniz.

Fransızca öğrenin

Özel olarak hazırladığımız kursumuzda Fransızcayı sıfırdan öğrenebilir veya temel dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Dil bilgisi, konuşma, yazma veya dinleme… Hedefiniz ne olursa olsun bize güvenebilirsiniz.

İspanyolca öğrenin

İspanya’nın sadece yemeklerine veya danslarına değil diline de ilgi duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Temel dil bilgisini öğrenmek veya akıcı şekilde İspanyolca konuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Rusça öğrenin

Rus alfabesini sökmek, belli başlı ifadeleri öğrenmek veya konuşma becerinizi geliştirmek istiyorsanız bize güvenin. Kursumuzda, ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız.

BUSUU’YU HEMEN DENEYİN– UYGULAMAYI İNDİRİP ÜCRETSİZ BİR DERSE KATILIN

Dil öğrenmek için neden Busuu’yu tercih etmelisiniz?

Busuu BAŞARIYA ULAŞTIRIYOR: Google ve diğer platformlara göre en iyi dil öğrenme uygulaması

★ Google Play – Editörün Seçimi
★ EDİTÖR PUANI: MÜKEMMEL – PC MAG
★ Yapılan çalışmaya göre Busuu’da 22 saat, 1 sömestire eş değerdir.

Avantajları

Sunduğumuz 12 farklı dilden istediklerinizi öğrenin

İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış özel kurslar
Fransızca eğitiminizi destekleyecek bir araç arıyorsanız, sadece hobi olarak hiçbir ücret ödemeden Rusça öğrenmek istiyorsanız veya İspanya tatilinizde rahatça iletişim kurmayı hayal ediyorsanız bu uygulama tam size göre.

Profesyoneller tarafından hazırlanmış içeriklere erişin
Arapça öğrenmek veya su gibi Almanca konuşmak… Sunduğumuz 12 dilden dilediğinizi Busuu’da eğlenerek öğrenebilirsiniz.

Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm dersler elinizin altında
İngilizce bilmiyor musunuz? Hiç sorun değil! Hemen başlangıç seviyesi derslerine katılın. Dilerseniz ileri seviye derslerle, daha önce eğitimini aldığınız İspanyolcanızı veya Almancanızı pekiştirin.

Topluluğumuza üye milyonlarca yabancıyla tanışın
Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca veya Rusça öğreniyor olmanız fark etmez; dilediğiniz gibi arkadaş edinin ve dil becerilerinizi geliştirin.

Özellikleri

Dilini öğrendiğiniz yabancılarla sohbet ederek konuşma pratiği yapın
Hangi dili öğreniyor olursanız olun, sohbet ettiğiniz kişilerden geri bildirim alabilirsiniz.

Derslerinizi istediğiniz gibi planlayın
Rusça, Fransızca, Almanca veya Arapçayı en iyi şekilde öğrenmeniz için ders saatlerini size en uygun şekilde ayarlayabiliriz.

Kelime unutmak geçmişte kaldı
Kursta yapacağınız çok sayıda alıştırma sayesinde, hangi dil olursa olsun mümkün olduğunca fazla sayıda sözcüğü aklınızda tutabileceksiniz.

Dil bilgisinde ustalaşın
Dil öğrenirken kurallar işi genelde zorlaştırır, ama akıllı dil bilgisi aracımızla sizin için hiçbir şey zor olmayacak.

McGraw-Hill Education ile iş birliğimiz sayesinde, kursun sonunda resmî dil sertifikası alacaksınız
İngilizce, Rusça veya İspanyolca dil becerisi gerektiren bir pozisyona başvururken o dili bildiğinizi gösteren bir kanıt sunabilirsiniz.

İnternet bağlantınız yok mu?
Hiç sorun değil! İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Rusça veya Arapça içeriği yükleyerek istediğiniz yerde ve anda derslerinize devam edebilirsiniz.

What's new

Dil öğrenmek için vaktin yok mu? İş, okul, spor salonu, aile, arkadaşlar ve diğer hobiler arasında sıkışıp kaldın mı?
Hayatına uygun, kişisel ve uyarlanabilir bir Çalışma Planı ile dil öğrenmek stresli olmayacak.
Hedeflerini ve zaman çizelgeni belirle
Müsaitliğine göre bir plan oluştur
Küçük ve ulaşılabilir adımlarla, hesaplanmış tamamlanma tarihine doğru çalışarak ilerle
Dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Images

4 comments on "Busuu: Yabancı dil öğren"

 1. hts 2 says:

  Gayet iyi güzel bir uygulama. Ancak sadece bu uygulamayı kullanarak bir dil öğrenmek pek imkanlı değil ancak kelimeleri sesli şekilde söyleyin ya da kısa basit hikayeler okumayı vs. denerseniz evet bu uygulama ile braber bir dil öğrenebilirsiniz bence. Ve ayrıca uygulama zaten bunu belirtiyor, yazılanları telafuz edin ki konuşabilin diye ve ayrıca premium fiyatı da yıllık oranla uygun benden 5 yıldız.

 2. Metehan Kenç says:

  Uygulama gayet güzel öğretiyor ve eğlenceli fakat ben premium almaya çalışırken bir çok sorun ile karşılaştım. 12 ay 7 TL gözüküyor ama bazı yerde 170 olarak gözüküyor garip şeyler oluyor, 30 TL ye 1 aylık almayı denedim onuda başaramadım hata verdi yardımcı olursanız sevinirim. Uygulamanızı severek kullanıyorum eğer bu hata en kısa sürede çözülürse sevinirim.

 3. Burak Akkuş says:

  A1 seviyesinden C1 seviyesinde kadar bütün konular için ayrı dersler sunuluyor. Her öğrendiğiniz kavram “iyi bilmediğin, orta ve iyi bildiğin” seviyelerine ayrılıyor ve derslerden sonra bunları gözden geçirme fırsatı sunuluyor. Tek bir sorun var o da “premium plus”. Premium plus kazanma şansı olarak bir ya da daha fazla arkadaş davet etme şansı veriliyor. Her davet ettiğiniz kişi için 1 aylık premium plus verileceği söyleniyor. Ama ben davet ettiğinde sadece arkadaşıma verildi. Bu duzeltilmeli.

 4. Derin Kanbul says:

  Uygulama mükemmel ben premium satın aldım fiyatı da gayet uygundu. Premium alınca bana canlı ders seçeneği vermişti ama eğer canlıya katılırsak sadece işlediğimiz yerlerden iletişim kuramayız (daha o kadar fazla ilerlemedim) o yüzden merak ettim nasıl oluyor. Açıklayabilir misiniz??

Leave a Reply

Your email address will not be published.