Amazon.com.tr Mobile Alışveriş - FULL APK DOWN

Amazon.com.tr Mobile Alışveriş

22.22.8.100

Ürünleri Hızlı Ara, Fırsatları Yakala
4.4/5 Votes: 2,653,207
Version
22.22.8.100
Updated
19.01.2022
Requirements
8.0 ve sonrası
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Ürün Açıklaması
Amazon.com.tr mobil alışveriş uygulaması, milyonlarca ürünü uygun fiyata satın almanızı ve siparişlerinizi her yerden yönetmenizi sağlar. Kitaptan elektroniğe, bebek ürünleri ve oyuncaktan telefona kadar milyonlarca ürünün fiyatını karşılaştırın, yorumlarını okuyun, ürünleri arkadaşlarınızla paylaşın ve siparişlerinizin durumunu kontrol edin. Binlerce üründe geçerli ertesi gün teslimat fırsatı ile mobilden hızlı ve rahat alışveriş yapın.
Amazon.com.tr mobil alışveriş uygulaması ile aradığınız ürünün fiyatını karşılaştırabilir, ürün hakkındaki yorumları okuyabilir ve kolayca Günün Fırsatlarına erişebilirsiniz. Ayrıca, siparişinizin teslimat durumu ile ilgili detayları takip edebilmek için anlık posta bildirimlerine kaydolabilirsiniz. Mobil alışveriş uygulamasında, tıpkı Amazon.com.tr masaüstü web sitesinde olduğu gibi Alışveriş Sepetinize, İstek Listelerinize, ödeme seçeneklerine, sipariş geçmişinize ve “Şimdi Al” ayarlarına erişiminiz vardır. Amazon.com.tr mobil alışveriş uygulaması, tüm satın alma ve kişisel bilgileri korumak için Amazon’un güvenli ve şifreli sunucularını kullanır.
Ürün Özellikleri
* “Şimdi Al” özeliği ile tek tıkla sipariş imkanı, Müşteri Hizmetleri, İstek Liseleri’ne erişim ve sipariş takibi gibi özeliklerden faydalanın
* Günün Fırsatlarını inceleyin ve yeni fırsatlar geldiğinde istediğiniz zaman haberdar olun
* Hediye Rehberi ile hediye alacağınız kişinin özeliklerini kolayca seçip önerilen hediyeleri inceleyin
* Tek bir mobil alışveriş uygulaması üzerinden dünyadaki diğer Amazon alışveriş uygulamalarına erişin
* E-posta, SMS, Facebook, Twitter ve daha fazlası aracılığıyla ürünleri paylaşın
* Siparişinizin teslimat durumunu takip edebilmek için otomatik posta bildirimlerine kaydolun
* Tüm işlemlerin şifreli işlendiğini bilerek, dilediğiniz ürünü güvenle satın alın

İzinlere İlişkin Önemli Not
Amazon.com.tr Alışveriş Uygulamasının düzgün çalışması için aşağıdaki hizmetlere erişim gerektirdiğini lütfen unutmayın:
* Kişiler: Kişilerinize Amazon hediye kartları veya Amazon.com.tr Alışveriş Uygulamasının yükleme davetiyenizi göndermenizi sağlar.
* Kamera: Amazon uygulamasının cihazdaki kameranıza erişmesine izin verir. Kameranızı ürün kapağı veya barkodunu taramak, hediye kartı ve kredi kartı eklemek veya ürün incelemelerine resim eklemek için kullanabilirsiniz.
* El feneri: Amazon.com.tr Alışveriş Uygulamasının el fenerini açmasına izin verir. Düşük ışıkta veya karanlık koşullarda bile kamera özelliğine sahip ürünleri bulmak için el fenerini kullanabilirsiniz.
* Konum: Amazon.com.tr Alışveriş Uygulamasının yerel teklifleri keşfetmenize ve adresleri hızlı bir şekilde seçmenize yardımcı olmak için konumunuza erişmesine izin verir.
* Hesap: Amazon.com.tr’deki ürünleri Facebook veya diğer sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanıza olanak tanır.
* Telefon: Amazon uygulamasının, telefonunuzun tuş takımındaki Amazon Müşteri Hizmetleri numarasını önceden doldurmasına izin verir.
* Depolama: Amazon uygulamasının, bazı özelliklerin cihaza daha hızlı yüklenip çalışabilmesi için tercihlerinizi saklamasına izin verir.

What's new

Yeni kısayollarımızla popüler sayfalara hızlı bir şekilde erişin. Siparişlerinize, Günlük Fırsatlarınıza, Alışveriş Sepetinize ve Aramanıza erişmek için Amazon uygulaması simgesine dokunun ve basılı tutun.
Size sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmak için bazı hataları düzelttiğimiz ve uygulamamızı geliştirdiğimiz en son güncellemenin keyfini çıkarın.

Images

4 comments on "Amazon.com.tr Mobile Alışveriş"

 1. Nefes says:

  Uygulamayı yüklemeyin !!!!! Haberim olmadan onay vermeden her ay 7.90 premium ücreti kestiler. Zor süreç geçirdiğim için hesap extremi dikkat edememiştim. Dün inceleme yaptığımda 1 yıldan beri kullanmadığım hizmetin bedeli kestiklerini farkettim. Müşteri hizmetlerinin verdiği cevapsa ( mantık dışı) siteden bir yeri tıklamayla bile prrmiumu başlatmış olabileceğim. Böyle birsey olabilir. Bu nasıl dolandırıcılık.Her yerden yazicam ki insanlar bukadar zor durumdayken birde bunlar can yakmasın.

 2. Hüseyin Emre ÖZLER says:

  Ankara için uzun zamandır olan memnuniyetimiz malesef bitti. Prime üyelik ile ertesi gün teslimatla KOLAYGELSİN kurye gönderimi çok güzeldi. Son 1 aydır KOLAYGELSİN kalitesi devam ederken siparişlerin yarısı AGT(Aynı gün teslimat) kurye ile gönderilmekte ve prime üye olmamıza rağmen 2-3gün ankara içi gecikmeli teslim edilmekte. Sipariş anında kurye firması seçilemediği için müşteri hizmetleri de çözüm üretememekte. Kurye müşteri hizmetleriyle yapılan görüşmelerde fayda vermemiştir.

 3. Ali GÜLER says:

  Verdiğim siparişi satıcı kargoya vermiyor, iptal etme seçeneği de yok. Sohbet robotuna yazıyorum yazıyorum hiçbir sonuç yok. PARAMI GERİ VERİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Abdurrahman Kızgınel says:

  Tam bir hayal kırıklığı. Kargonun nerede olduğunu anlık takip edemiyorum. Siparişim Türkiye’ye geliyor,ben Aras Kargodan öğreniyorum. Hiç değilse 6 saatte bir güncelleyen derim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.