NeuroNation - Brain Training - FULL APK DOWN

NeuroNation – Brain Training

3.6.53

 • Payment
Beyin Antrenörü + Hafıza Eğitimi ve Odaklanma, Mantık, Hafıza geliştirmek için Zeka Oyunları
4.5/5 Votes: 361,039
Version
3.6.53
Updated
19.01.2022
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
67M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

🏆 2015’te Google ‘En İyi Uygulamalar’ ödülüne layık görüldü! 🏆

NeuroNation bilimsel beyin jimnastiği ile beyninizi her geçen gün tırısa getirirsiniz. İster zayıf hafıza, ister azalan konsantrasyon veya çok yavaş düşünme olsun – günde sadece 15 dakikalık eğitim, sorunları ortadan kaldırabilir ve beyninize yeni bir ivme kazandırabilir. 15 milyondan fazla üyeden oluşan dünya çapındaki topluluğa katılın ve cebinizde bir bilim parçasıyla kendinizi şımartın.

Neden Neuronation ile beyin jimnastiği yapıyoruz?

– OLAĞANÜSTÜ ETKİNLİK: NeuroNation’ın beyin jimnastiği, Alman Federal Sağlık Bakanlığı tarafından desteklenen Dijital Önleme için AOK Leonardo Sağlık Ödülü’ne layık görüldü.

– FARKLI ETKİLER: Çeşitli çalışmalar bunu defalarca kanıtlamıştır: Beyin jimnastiği ile hafızanızı geliştirebilir, düşünme hızınızı ve konsantrasyonunuzu artırabilirsiniz.

– KİŞİSELLEŞTİRME: NeuroNation, güçlü yönlerinizin ve potansiyellerinizin kapsamlı bir analizini yapar ve sizin için ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan kişisel bir eğitim planı oluşturur.

– DEĞİŞİM VE DENGE: 32’den fazla egzersiz ve 300 seviye ile beyninizin dengeli bir şekilde gelişmesi için çeşitli ve motive edici bir eğitim alırsınız.

– BİLİMSEL TEMEL: NeuroNation tarafından Freie Universität Berlin’deki Genel Psikoloji Bölümü ile birlikte yürütülen bir çalışmada NeuroNation hafıza eğitiminin etkinliği kanıtlanmıştır.

– DETAYLI İLERLEME ANALİZİ: Uzun yıllara dayanan deneyim ve milyonlarca kullanıcı sayesinde, ilerlemenizi yakından takip etme ve karşılaştırma grubunuza göre doğru yorumlama fırsatı verebiliriz.

– EĞLENCE VE MOTİVASYON: Arkadaşlarınızla bir araya gelin, sonuçlarınızı karşılaştırın, bir yarış için antrenman yapın ve birlikte beyninizin eski sınırlarını aşın.

– VE ÇOK DAHA FAZLASI: Dünya çapında şimdiden 20.000.000 üye beyninizi NeuroNation ile eğitiyor. Topluluğumuza katılın ve kendinizi en yeni neslin beyin eğitimine ikna edin.

NÖRONASYON PREMIUM

– 27 motive edici alıştırma ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı eğitim programı
– İsteklerinize, güçlü yönlerinize ve potansiyellerinize göre tam kişiselleştirme
– Yeni alıştırmaların ve kursların düzenli olarak yayınlanması
– Kapsamlı müşteri desteği ve sorularla ilgili hızlı yardım

Uygulamayı şimdi indirin ve formda kalın – hayatınızın geri kalanında!

BİZİ ZİYARET EDİN: www.neuronation.com
BİZİ TAKİP EDİN: twitter.com/neuronation
HAYRANIMIZ OLUN: facebook.com/neuronation

What's new

Thank you very much for your feedback! We are currently focusing on increasing app stability and publishing the next exercise. With this update the app stability should be increased first.

Over the next weeks and months we'll continue to improve the app. Please write us what you think:
[email protected]

Stay fit!
Your NeuroNation Team

Images

4 comments on "NeuroNation – Brain Training"

 1. Sercan Bicer says:

  Hesap oluşturulamıyor. Gmail ile de denedim internete bağlı olduğunuzdan emin olun diyor. Internete bağlıyım??

 2. Cansu YÜKSEL says:

  Ücretsiz demi pro üyeliği ücretli sanırım. Beğendim güzel zorluyor. Biraz İngilizcen olmalı.

 3. Ilker Engin says:

  Türkçe desteğinin olmaması üzücü

 4. Onur Öksüzoğlu says:

  Amaç neydi de türkçe kaldırıldı ? Buna sebep ne ? Herkes tarafından sevilen uygulama puan kayıp etti, yazık. Uygulamanın reklam fotoğrafları bile hala türkçe fakat uygulama ingilizce. Herkes Sebebini merak ediyor, siz üzgün olduğunuzu ve ingilizce ile devam etmemizi belirtiyorsunuz ! Herkes e aynı mesajı robot gibi tekrar etmeniz kötü. Altını çizebilsem keşke (Tekrar soruyorum ? ) ” Türkçe NEDEN? ” kaldırıldı ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.